دسته بندی ها

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه دکوراسیون داخلی

دیوارپوش رایت والز ایده ای جالب برای دیوار های مختلف

logo
Sakhtemoon
دیوارپوش رایت والز ایده ای جالب برای دیوار های مختلف

رایت والز پدیده ای جدید در صنعت دیوارپوش ها می باشد. این دیوار پوش مقاومت بالایی دارد و سطح روی آن قابلیت نوشتن دارد و به راحتی پاک می شود.


هیچ چیز برای والدین کودکان به اندازه دیوار خط خطی و نقاشی شده عذاب آور نیست. کودکان علاقه زیادی به نقاشی کردن دارند و از نظر آن ها، دیوار ها دفتر نقاشی های مناسبی می باشند! اما بدتر از یک دیوار خط خطی شده، دیوار خط خطی شده ای است که نمی توان نقاشی ها و طرح ها را از روی آن پاک کرد و یا جای لک آن باقی مانده است. اما در صورتی که راه حلی برای این مشکل وجود داشته باشد، مطمئنا وسوسه بر انگیز خواهد بود. گزینه ای که بتواند خلاقیت و آزادی عمل را در کنار پوشش دهی با هم داشته باشد. دیوارپوشی با چنین ویژگی می تواند کاربرد های بسیار گسترده ای داشته و محدودیت های زیادی را از بین ببرد. دیوارپوش و یا کاغذ دیواری رایت والز، پایانی برای کابوس های ذکر شده و گزینه ای برای شروع خلاقیت نامحدود است. در این مقاله وبسایت ساختمون به موضوع دیوارپوش رایت والز و مسائل مربوط به آن می پردازیم، درصورتی که به این موضوع علاقه مند هستید ما را تا پایان این مقاله همراهی نمایید.

4487

آشنایی با دیوارپوش رایت والز

رایت والز، به راحتی دیوار مورد نظر شما را به سطحی با قابلیت نوشتن و بدون محدودیت تبدیل می کند. نوشته ها و طرح های روی این دیوارپوش به راحتی پاک می شوند و می توان مجددا بر روی آن ها نوشت و یا طراحی کرد. این دیوار پوش در کنار پوشانندگی مورد انتظار از یک دیوارپوش، کاربرد منحصر به فرد قابلیت نوشتن را، برای دارندگان آن به همراه دارد و این گزینه، این دیوارپوش را از سایر موارد موجود جدا کرده و آن را منحصر به فرد می کند.

این محصول، دیوارپوشی منحصر به فرد است که کارایی بسیار بالایی دارد. رایت والز مانند کاغذ دیواری های دیگر، به صورت یک لایه بر روی سطح مورد نظر پیاده سازی می شود و سه روز پس از نصب، قابل استفاده است. رایت والز مانند کاغذ دیواری های رایج به صورت عمودی بر روی دیوار نصب می شود. برای طراحی و نوشتن می توان به راحتی از ماژیک های وایت برد بر روی سطح این دیوارپوش استفاده کرد. رایت والز رویایی برای خانواده هایی است که کودک دارند. این دیوار پوش های منحصر به فرد به راحتی پاک می شوند و به عبارت دیگر، این دیوار پوش ها برای نوشتن و پاک کردن ساخته شده اند! دیوارپوش های رایت والز می توانند برای شما دیواری با خلاقیت و بدون محدودیت به ارمغان بیاورند. همچنین کودکان شما می توانند روی این دیوار بدون هیچ محدودیت و نگرانی نقاشی کنند.

4488

دیوارپوش رایت والز قابل استفاده در فضا های مختلف

اما این دیوارپوش الزاما و تنها مختص خانواده هایی که فرزند خردسال دارند نیست. قابلیت نوشتن و پاک کردن دیوار پوش های رایت والز، این محصول را گزینه ای طلایی برای فضا هایی مثل اتاق فکر، اتاق کار و مکانی برای ایده پردازی شما خواهد کرد. این دیوار ها می تواند بدون هیچ محدودیتی فضای زیادی برای درج ایده پردازی شما فراهم کند. از این رو می تواند مکانی منحصر به فرد برای خلاقیت در ساختمان های کاری و اداری فراهم کند. دیوارپوش رایت والز پاسخ گوی هر نیاز نوشتاری محیط کاری خواهد بود. امکان نوشتن نامحدود، پاک سازی آسان و فضای نوشتاری بالا امتیازاتی هستند که می توانند تعامل را در اتاق هایی با کاربرد کار های گروهی بالا ببرند و نیاز به استفاده از تخته وایت برد با سطح محدود را کاهش دهند.

رایت والز گزینه ای بسیار مناسب برای مراکز درمانی، مهد کودک ها، مراکز آموزشی و مراقبتی و سازمان های با تعامل بالا با کودکان می باشد. این دیوار پوش های زیبا می توانند خلاقیت کودکان را پرورش دهند و سطح گسترده و بدون محدودیتی را برای آن ها فراهم کنند و همانطور که ذکر شد، دیوارپوش رایت والز برای محیط های کاری و اتاق های تعاملی، اتاق های فکر، سالن های ایده پردازی و فضا هایی برای خلاقیت و ایده پردازی، بسیار مناسب خواهد بود.

4490

ویژگی های دیوارپوش رایت والز

دیوار پوش های رایت والز بسیار منطعف بوده و برای هر دیواری قابل اجرا هستند. این دیوار پوش ها نصب بسیار آسانی دارند و قابل نصب بر روی دیوار های رنگ شده می باشند. به علت قابلیت پاک شوندگی بالای رایت والز، از لحاظ هزینه ترمیم و حفظ دیوارپوش، گزینه مناسبی می باشد. در کنار ویژگی های ذکر شده، هزینه نگه داری پایین، سهولت پاک سازی تنها با یک پارچه نرم و خشک، مقاومت در برابر سایش و اصطکاک، حفظ یکدستی سطح، عدم پوسته پوسته شدن آن، کیفیت بالا و گارانتی این محصول، آن را به گزینه ای وسوسه انگیز تبدیل می کند. سطح این دیوارپوش کیفیت خود را به مرور زمان از دست نمی دهد و زرد نمی شود.

سطح این کار بسیار مقاوم بوده و هیچ گونه نوشته و لک و غباری را بر روی خود نگه نمی دارد. نوشتن بر روی این سطح بسیار آسان و روان خواهد بود و تجربه ای لذت بخش فراهم خواهد کرد. تنها نکته مهم، رعایت عدم خراش دادن آن با وسیله های تیز و برنده، و عدم استفاده از شوینده های خورنده برای پاک سازی سطح آن است، مواردی که برای هر دیوارپوش دیگر نیز باید رعایت شود. می توان تمامی دیوار ها و یا تنها یک دیوار واحد را با دیوارپوش رایت والز پوشاند و از کارایی آن بهره برد.

4492

شما می توانید برای مشاهده انواع دیوارپوش ها و استفاده از خدمات مشاوره فروشندگان معتبر در این زمینه به وبسایت ساختمون مراجعه فرمایید. در وبسایت ساختمون علاوه بر انواع دیوارپوش ها محصولات دیگری از قبیل پارتیشن، کفپوش اپوکسی، شومینه، پله گرد، سقف کاذب، پرده کرکره، پرده زبرا، پنجره دوجداره، ساندویچ پنل و موارد دیگر نیز موجود می باشد. شما می توانید با مراجعه به وبسایت ساختمون علاوه بر مشاهده محصولات از دیگر خدمات و امکانات موجود در سایت نیز استفاده نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون
ارسال دیدگاه یا سوال در مورد این مطلب
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای