دسته بندی ها

تلفن سانترال

فروشندگان و مجریان تلفن سانترال

  • داراي نمايندگي در سراسر كشور عزيز ✔️مشاوره،طراحي،فروش،اجرا،پشتيباني ✔️دوربين مداربسته،خدمات شبكه ، ups ✔️سانترال پاناسونيك، voic over ip ✔️مركز تلفن هاي تحت شبكه voip
    آدرس: مطهری

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل تلفن سانترال

تلفن سانترال

دستگاه سانترال به صورت یک شبکه خصوصی در یک شرکت می باشد که با اشتراک گذاشتن چندین خطوط شهری امکان استفاده برای تمامی داخلی ها به وجود خواهد آمد و چند خط شهری و داخلی را با یک تلفن رومیزی تحت کنترل خود در آورد . چنانچه نخواهیم از تلفن سانترال کمک بگیریم به عنوان نمونه در یک شرکت با 150 پرسنل ، 10 خط شهری وجود داشته باشد ، این به این معناست که روی میز هر 150 پرسنل باید 10 تلفن رومیزی وجود داشته باشد اما تلفن سانترال این مشکل را حل نموده است و از طرفی با توجه به ملاحظات اقتصادی و یا برخی مسایل امنیتی نیاز استفاده از تلفن سانترال کاملا ملموس است . در بازار کنونی ، شرکت پاناسونیک در زمینه تولید وعرضه تلفن سانترال به صورت فعال عمل می کند و امکانات مختلف را در اختیار مشتریان قرار می دهد .

برخی از مزایای تلفن سانترال :
امکان برقراری تماس داخلی بین پرسنل بدون نیاز به خطوط شهری
امکان تنظیم اپراتور گویا برای تلفن های سانترال
محدود کردن داخلی ها در شماره گیری
محدود کردن داخلی ها در شرکت در برقراری تماس های بیرونی
امکان بستن صفر و شماره شهرستان
امکان تنظیم تایمر
قابلیت محدود کردن دسترسی به خطوط شهری
تلفن های سانترال بیش از 400 کد دارد .

برخی از گونه های تلفن سانترال :
تلفن سانترال آنالوگ : تلفن هایی که غالبا در منازل مورد استفاده می باشد و به خط ثابت شهری و یا یک خط مستقیم شهری متصل می شود .
تلفن سانترال هایبرید : بعد از تلفن سانترال آنالوگ متناسب با نیاز کاربران تلفن های سانترال هایبرید وارد بازار شد و این نوع تلفن ها بدون سانترال قادر به فراهم سازی اطلاعات برای پرسنل نیستند .
تلفن سانترال دیجیتال : جایگیزینی مناسب برای تلفن سانترال هایبرید می باشد و با ظرفیتی بالا طراحی می شود و نیازهای مشتریان را برطرف می کند .
تلفن سانترال سانترال IP : به جای RJ 11 از سوکت RJ 45 برای انتقال داده ا استفاده می شود و با سانترال تحت شبکه به کار می افتد .
تلفن سانترالSIP : تلفن های SIP با هر دستگاه سانترالی و با هر مرکز تلفنی حتی تلفن تحت شبکه Cisco کار میکند .تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون