سنگ مصنوعی

فروشندگان و مجریان سنگ مصنوعی

راهنمای انتخاب سنگ مصنوعی

سنگ مصنوعی

سنگ مصنوعی نوعی سنگ ساختمانی هستند که از ترکیب سنگ طبیعی با مواد افزودنی به دست می آیند. این سنگ ها وزن کمتری نسبت به سنگ های طبیعی دارند، نصب سنگ مصنوعی سریعتر و آسانتر است. وزن سبکی که سنگ های مصنوعی دارند باعث سبک شدن ساختمان می شوند و ساختمان را در مقابل تنش های احتمالی زلزله مقاومتر میکند. دوام و مقاومت سنگ های مصنوعی در مقابل سرما، یخبندان، گرما و رطوبت نسبت به سنگ های طبیعی بیشتر است و هزینه حفظ و نگهداری آنها کمتر میباشد. سنگ های مصنوعی عایق مناسبی در برابر صدا و گرما هستند .
در پروژه های ساختمانی برای فضاهای داخلی و خارجی از این سنگ ها می توان استفاده کرد و در رنگ ها و طرح های مختلف موجود می باشند. سنگ های مصنوعی برای نمای داخلی و خارجی ساختمان، مغازه ها، کافی شاپ ها، رستوران ها ایده آل می باشند
در نماسازی با سنگ های مصنوعی می توان از یک نوع سنگ یا چندین سنگ استفاده کرد، با یک طراحی خوب و هماهنگ نمای سنگی بسیار زیبایی میتوان در ساختمان به وجود آورد. سنگ مصنوعی که برای نمای ساختمان استفاده می شود چون در خارج از ساختمان به کار برده می شود باید در مقابل عوامل جوی مانند تابش نور خورشید، باران، گاز های موجود در هوا، تغییر درجه هوا (صبح و شب) مقام باشند .

برخی از ویژگی های سنگ های مصنوعی :
تنوع در رنگ
سبک بودن نسبت به سنگ های طبیعی
قابلیت جذب آب در حد صفر
استقامت بالاتر از سنگ های طبیعی
مقاومت بالا در اثر عوامل جوی
تنوع پذیری در بافت و شکل
نصب راحت و آسان
مقاومت در برابر سرما،گرما، رطوبت و اشعه خورشید
رنگ ثابت و ماندگار
قابل نصب با ملات معمولی و چسب کاشی
مقاوم در برابر باران های اسیدی
عایق صوتی و حرارتی
مقاوم در برابر یخ زدگی

ارسال دیدگاه یا سوال, درباره سنگ مصنوعی