دسته بندی ها

اطلاعات تماس فروشندگان و قیمت انواع مدل پنل شاسی آسانسور

فروشندگان و مجریان

  • طراحی، فروش و نصب انواع آسانسور و بالابر با استفاده از نصابان مجرب*** طراحی آسانسور برای ساختمانهای قدیمی*** نصب انواع آسانسورهای کششی و هیدرولیکی با مناسبترین قیمت (۰۹۱۷۳۲۳۸۵۷۷ آذری)
    آدرس:
  • مشاوره-فروش-نصب و راه اندازی انواع آسانسور و پله برقی-تعمیرات-سرویس و نگهداری آسانسور-اخذ تاییدیه استاندارد دارای پروانه طراحی و مونتاژ از وزارت صنعت،معدن و تجارت استان
    آدرس: بلوار امام خمینی
  • نصب و راه اندازی انواع آسانسور طراحی و نصب آسانسور توسط تکنسینهای متخصص آسانسور بازسازی کابین آسانسور با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در صنعت آسانسور گروه آسانسوری طوس لیفت
    آدرس: امیرآباد

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل پنل شاسی آسانسور

پنل شاسی آسانسور
‏داخل کابین آسانسور یک پنل دکمه مشاهده می کنیم، که شخص داخل آسانسور توسط دکمه هایی که روی پنل شاسی قرار دارد طبقه ایی را که می خواهد انتخاب می کند. در هر آسانسور به ازای هر طبقه یک شاسی وجود دارد و شاسی داخل به تعداد طبقات میباشد. این شاسی ها تماما قابل برنامه ریزی هستند و برای هر توقف میتوان برنامه ریزی جداگانه ای داشته باشند. شاسی های پنل در دو نوع لمسی و فشاری هستند. شاسی آسانسور دارای سوئیچ و نمایشگر نوری میباشد .وقتی لامپ زیر شاسی روشن می شود به معنای آن است که انتخاب طبقه داخل کابین و شاسی احضار مورد پذیرش قرار گرفته است. لامپ های زیر شاسی معمولا از تعدادی دیود نورانی LED تشکیل شده است. که این دیود ها علاوه بر ظرافت و کارایی که دارند طول عمر و دوام بالایی دارند.
شاسی بیرون یا شاسی طبقات، به ازای هر طبقه یک شاسی وجود دارد. شاسی طبقه دارای یک شاسی فشاری و یک نمایشگر است که با فلش های بالا و پایین حرکت کابین آسانسور را نمایش می دهد.
تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون