دسته بندی ها

نمای مینرال

فروشندگان و مجریان نمای مینرال

  • طراحي و اجراي به روزترين نماهاي داخلي و خارجي توسط شرکت ساختماني ارگان معماري - طراحي و اجراي نماهاي کلاسيک ، نئو کلاسيک ، کاخي و رومي، مدرن و سبک هاي مختلف معماري
    آدرس: خیابان امام حسین(شاهزاده)
  • فروش و اجرای مینرال نمای نانو ؛ پوشش سنگی گرانیتی نانو ؛ رنگهای اکریلیک بافت دار نانو ؛ کنیتکس اکریلیک نانو تهران تبریز تبریز قلی پور
    آدرس: ولیعصر

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل نمای مینرال

نمای مینرال

یکی از نماهای ساختمانی، نمای مینرال میباشد که امروزه نماهای جدیدی مثل نمای مینرال رفته رفته جایگزین مناسبی برای مصالحی مانند سنگ و آجر و گرانیت می باشد و نمای مینرال ترکیبی از رنگ دانه های ریز طبیعی است که بعد از استخراج به اندازه های متفاوت شکسته می شود . سپس فرایند غربال و شستشو روی آن صورت می گیرد.
نمای مینرال از انجا که تنوع رنگ زیادی دارد ، قدرت انتخاب زیادی به مشتری می دهد و در بعضی موارد حتی سنگ ریزه هایی که باید دارای رنگ طبیعی می بودند با رنگ شیمیایی رنگ شده اند ، از این رو تنوع رنگ بیشتری می دهد . اما از آنجا که این رنگ ها شیمیایی هستند با گذشت زمان زیبایی اولیه را از دست می دهد و دچار کهنگی می شوند . نمای مینرال 3 دانه بندی درشت ، ریز و متوسط دارد . نکته ی قابل توجه در نمای مینرال، برای جلوگیری از نفوذ رطوبت ، بهتر است بعد از اجرای نمای مینرال ، پوشش عایق مینرال به کار رود .

مزایای نمای مینرال :
- اجرای سریع و صرفه جویی در زمان و هزینه که در مقایسه با نمای کامپوزیت ، سنگی و آجری
- عایق بودن و مقاوم بودن در مقابل نفوذ آب
- مقرون به صرفه بودن در قیاس با نمای کامپوزیت ، نمای سنگ و نمای شیشه
- تنوع رنگ
- مقاومت بالا در برابر گرما و یخبندان
- در سطوح صاف 50 الی 70 متر مربع امکان اجرای نمای مینرال وجود دارد
- نمای مینرال در حین آتش سوزی غیر قابل اشتعال است و فقط پودر می شود.
- نمای مینرال مقاومت بالایی در برابر بخار آب دارد .
- قابل شستشو بودن نمای مینرال
- نمای مینرال به دلیل وزن سبک در مقابل زلزله مقاوم است .

معایب نمای مینرال :
در شهرهای آلوده مثل تهران به خاطر جذب گرد و غبار در بین سنگ دانه ها، نمای مینرال گزینه ای مناسب نمی باشد و اساسا موردی مناسب برای مناطق آلوده نیست .
تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون