دسته بندی ها

کاغذ دیواری آمریکایی

فروشندگان و مجریان کاغذ دیواری آمریکایی

  • مجموعه آدلی آمود بر این باور است که بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در حوزه دکوراسیون های کلاسیک و مدرن و تهیه بی واسطه متریال مورد نیاز ساختمان فراهم نمایدساختمان ارائه می کند.
    آدرس: غرب تهران
  • طراحی و اجرای انواع دکوراسیون داخلی-بازسازی و نوسازی دکوراسیون-کاغذدیواری قابل شستشو-پارکت و لمینت-سقف کاذب کناف و...-دیوارپوش و پرده مدرن
    آدرس: جنت آباد
  • واردات و فروش متریال های دکوراسیونی از انواع پرده های شید کرکره زبرا و.. فروش و اجرای انوا کاغذ دیواری قابل شستشو واردات و فروش انواع پارکت لیمنت و....
    آدرس: ولیعصر

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل کاغذ دیواری آمریکایی

کاغذ دیواری آمریکایی

کاغذ دیواری آمریکایی در انواع مدل ها در بازار ایران موجود می باشد. از بافت های زیبایی برخوردار است و طرح پتینه ای و آبرنگی، در آلبوم های کاغذ دیواری آمریکایی بیشتر به چشم می خورد و از کیفیت رنگ بسیار بالایی برخوردار هستند. ضخامت زیاد کاغذ دیواری دلیل بر کیفیت آن نمی باشد، کاغذ دیواری های آمریکایی بسیار نازک هستند ولی از کیفیت بالایی برخوردارند.
در کشور هایی مثل آمریکا به دلیل حفاظت از محیط زیست از لایه های پلاستیکی به اصطلاح PVC استفاده نمیشود، که این باعث نازکی کاغذ های آنها می شود. رول های کاغذ دیواری عرض های مختلف دارند انواع اروپایی آنها عرض 52 سانتی متر(2.5 اینچ) است در حالی که رول کاغذ دیواری آمریکایی عرض 68.5 سانتی متر (27 اینچ) دارد و می توان مقدار بیشتری از دیوار را با یک رول کاغذ دیواری آمریکایی نسبت به یک رول کاغذ دیواری اروپایی پوشاند .
تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون