دسته بندی ها

انواع مدل کاغذ دیواری ایتالیایی (اطلاعات تماس فروشندگان و قیمت)

فروشندگان و مجریان انواع مدل کاغذ دیواری ایتالیایی (اطلاعات تماس فروشندگان و قیمت)

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل کاغذ دیواری ایتالیایی

دکوراسیون منازل یکی از کار هایی است که باید به دقت و جدیت کاملی انجام بگیرد. اعضای یک خانواده هر روز در محیط خانه قرار می گیرند و قرار است سال های زیادی با این دکوراسیون زندگی کنند. امروزه می بینیم که در بیشتر خانه های مدرن استفاده از کاغذ دیواری رواج پیدا کرده است. کاغذ دیواری یکی از روشهایی است که به کمک آن می توان تغییرات هیجان انگیزی را برای اتاق ها و سایر قسمتهای خانه ایجاد کرد. گاهی اوقات افراد بین نقاشی و کاغذ دیواری خانه مردد می شوند و انتخاب برایشان سخت است. کاغذ دیواری مدل های گوناگونی دارد یکی از انواع مدل های کاغذ دیواری کاغذ دیواری ایتالیایی است که علاوه بر زیبایی چشم گیر و خاص، مزایای خاص خود را نیز دارد.

ادامه مطلب

همانطور که گفتم کاغذ های دیواری مزایای مختلفی دارند که در ابتدا تعدادی از مزیت های استفاده از کاغذ های دیواری را بررسی می کنیم:

  • تنوع: یکی از مهمترین مزیت های استفاده از کاغذ دیواری تنوع زیاد طرح های آن است. امروزه می بینیم که این کاغذ ها در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شوند. از این رو شما با در نظر گرفتن ترکیب رنگ دکوراسیون داخلی خانه و سایر ویژگی های آن می توانید گزینه ای مناسب و زیبا را برای دیوار هایتان انتخاب کنید. علاوه بر این شما برای خرید هیچ گونه محدودیتی ندارید و می توانید کاغذ دیواری هر یک از دیوار هایتان را متفاوت انتخاب کنید.
  • دوام: کاغذ دیواری بسته به متریالی که در آن به کار رفته است عمر متفاوتی دارد. اما در حالت کلی تا 10 الی 15 سال دوام خواهند داشت. کاغذ دیواری ایتالیایی جزو با دوام ترین کاغذ دیواری ها است که دوام و قابلیت اطمینان بالایی دارد. به همین دلیل کاغذ دیواری ایتالیایی 2017 جزو یکی از پر فروش ترین کاغذ دیواری ها بود.
  • مقرون به صرفه بودن: اگر کاغذ دیواری دوام بالایی داشته باشد، می تواند نسبت به نقاشی دیوار ها گزینه مقرون به صرفه تری باشد. برای مثال اگر با دوام ترین کاغذ دیواری یعنی کاغذ ایتالیایی را انتخاب کنید، هزینه اولیه خرید کاغذ دیواری ایتالیایی زیاد خواهد بود اما با توجه به عمر مفیدی که دارند سال ها شما را از هزینه های جانبی بی نیاز خواهد کرد.
  • شخصی سازی: خانه شما نشان دهنده سلیقه و ذوق هنری شماست. اگر شما جزو انسان هایی هستید که به دنبال خاص بودن دکوراسیون خانه هایتان هستید، با استفاده از کاغذ دیواری می توانید طرح مدنظرتان را به صورت سفارشی تولید کنید.

انواع کاغذ دیواری ایتالیایی و انتخاب از میان آن ها

گفتیم که کاغذ دیواری ایتالیایی یکی از گزینه های با دوامی است که می توانید از آن استفاده کنید. اما امروزه می بینیم که هر روز کاغذ دیواری ایتالیایی جدید وارد بازار می شود از این رو انتخاب کاغذ دیواری مناسب مستلزم مقایسه زیاد بین انواع الگو و رنگ است. از این رو شما می توانید با انواع کاغذ دیواری و متریال های به کار رفته در تولید آن ها آشنا شوید، سپس بر اساس این اطلاعات گزینه مدنظرتان را انتخاب کنید.

کاغذ دیواری ایتالیایی وینیل

همانطور که می دانید وینیل یکی از رایج ترین نوع کاغذ دیواری است که نگهداری بسیار آسانی دارند. این نوع کاغذ دیواری ایتالیایی قابل شستشو هستند و گزینه بسیار با دوامی برای مناطق مرطوب هستند.

از این رو برای خانه هایی که امکان کثیف و مرطوب شدن دیوار های کاغذ دیواری شده در آن ها زیاد است، پیشنهاد ما خرید این نوع کاغذ دیواری است. اما از آنجایی که کیفیت یکی از فاکتور های تعیین کننده قیمت است، قیمت هر رول کاغذ دیواری ایتالیایی نسبت به کاغذ دیواری هایی با کیفیت پایین تر گران تر است. اما این قیمت در برابر دوام و کیفیت محصول قابل قبول و مقرون به صرفه است.

کاغذ دیواری طرح پارچه ایتالیایی

کاغذ دیواری بافت دار یا طرح پارچه ایتالیایی، محصولی طبیعی است که از ابریشم و بابمو ساخته می شود. این نوع کاغذ دیواری با توجه به بافتی که دارد، فضایی دلنشین به خانه می بخشد. شما می توانید طرح های جدید این نوع کاغذ ها را از نمایندگی کاغذ دیواری ایتالیایی مشاهده کنید و نسبت به خرید آن ها اقدام کنید.

کاغذ دیواری ایتالیایی سه بعدی

این نوع کاغذ دیواری ها ضخیم هستند که روی آن ها طرح های سه بعدی وجود دارد. این نوع کاغذ دیواری قابل شستشو هستند از این رو در هر قسمتی از فضای خانه می توانید از آن ها استفاده کنید. قیمت کاغذ دیواری قابل شستشو نسبت به مدل های معمولی کمی بیشتر است اما خود این قابلیت عمر کاغذ دیواری را بیشتر خواهد کرد.

نحوه شستن کاغذ دیواری ایتالیایی

از آنجایی که اکثر کاغذ دیواری های ایتالیایی از جمله کاغذ دیواری ایتالیایی ویکتوریا قابل شستشو هستند در این قسمت نحوه شستن و تمیز کردن آن ها را بررسی خواهیم کرد.

با گذشت زمان گرد و غبار، دود و روغن به کاغذ دیواری می چسبد. از طرفی رطوبت دیوار ها نیز یکی دیگر از دلایل لکه دار شدن کاغذ دیواری ها هستند. خوشبختانه با چند روش ساده و کاربردی می توانید کاغذ دیواری خانه هایتان را تمیز کنید تا دوام بیشتری داشته باشند.

مرحله 1

پاک کردن گرد و غبار: هر دو ماه یک بار باید با استفاده از یک پارچه تمیز گرد و غبار روی کاغذ دیواری را پاک کنید. برای این کار از سقف شروع کنید و دیوار ها را تا قسمت کف تمیز کنید.

مرحله 2

لکه گیری عمیق با آب و شوینده: با استفاده از یک اسفنج و ترکیب آب با یک شوینده صابونی و ملایم (مانند مایع ظرف شویی) می توانید لکه های چربی و رنگی را از روی کاغذ دیواری پاک کنید. قیمت کاغذ دیواری ایتالیایی 2018 با توجه به قابلیت شستشویی که دارند بیشتر است. از این رو اگر به تازگی اقدام به نصب این نوع کاغذ دیواری کرده اید با خیال راحت می توانید از این روش برای پاک کردن لکه ها استفاده کنید. بعد از استفاده از آب و شوینده سعی کنید کاغذ ها را با استفاده از حوله خشک کنید. در غیر این صورت می توانید با باز گذاشتن پنجره ها به کمک جریان هوا اجازه دهید کاغذ ها به خوبی خشک شوند.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون