دسته بندی ها

شیشه سند بلاست

فروشندگان و مجریان شیشه سند بلاست

 • مجموعه رادمهر این افتخار را دارد که با تهیه ، طراحی و اجراء شیشه و جمع آوری مصالح مدرن در کنار هم به عنوان یکی از بهترین و برترین ارائه دهندگان خدمات صنعت شیشه در کشور باشد .
  آدرس: میدان رسالت
 • طراحی،تولید وفروش انواع دروپنجره UPVC وآلومینیوم. بازسازی انواع دروپنجره های قدیمی باپنجره های UPVC بدون تخریب. تولید وفروش انواع توری های پلیسه ای. شیشه های چاپ دار.
  آدرس: خیابان صمدیه
 • طراحی و اجرای تخصصی سازه های شیشه ای سکوریت
  آدرس: میدان سپاه میدان والفجر
 • فروش و اجراء انواع درب و پنجره دوجداره Upvc و آلومینیومی،توری های نانو،توری های پلیسه و اختصاصی،تعویض درب و پنجره های قدیمی بدون تخریب اصفان و سایر نقاط کشور بهترین کیفیت ، مناسبترین قیمت
  آدرس: خیابان توحید
 • شرکت آدینا جام سپهر تولید کننده شیشه های سکوریت ، دوجداره و ساتنا
  آدرس: شکوهیه
 • اجرای سندبلاست کلیه مصنوعات چوب و فلزات و شیشه سندبلاست کلیه خودروها سنگین کلاسیک افرود سندبلاست انواع مخازن استخرها و سوله ها انواع رنگ کاری روی فلز و چوب
  آدرس: تپه سیف
 • طراح و مجری خدمات شیشه و دکوراسیون ؛ مجری خدمات چاپ روی شیشه و حکاکی روی شیشه ؛ تولید شیشه و اینه های دکوراتیو ؛ شیشه لاکوبل و رنگی ؛ شیشه بین کابینتی ؛ شیشه های سکوریت و لمینیت
  آدرس: رسالت
 • تولید، فروش و اجرای انواع شیشه های ساختمانی، دو جداره، چند جداره، لمینت و ضد گلوله
  آدرس: خیابان دماوند
 • پنجره فرخ تولید کننده انواع درب و پنجره دوجداره UPVC،شیشه های دو و چندجداره صنعتی ،شیشه های سندبلاست در طرح های مختلف با دستگاه تمام اتوماتیک،توری های پلیسه،خط رنگ آمیزی مخصوص پروفیل UPVC
  آدرس: شهرک صنعتی شکوهیه

راهنمای بررسی و انتخاب شیشه سند بلاست

شیشه از جمله متریال پرکاربرد در صنعت ساختمان می باشد. یکی از انواع شیشه های مورد استفاده در این صنعت، شیشه سند بلاست است. به فرایند مات کردن شیشه های معمولی سند بلاست کردن شیشه می گویند و شیشه هایی که تحت این عملیات قرار گرفته اند را به نام شیشه سند بلاست می شناسیم. عملیات سند بلاست کردن به این صورت است که ساینده ها (مثل شن و ماسه) با شتاب و شدت بالایی بر روی سطح شیشه پاشیده می شوند و آن را مات می کنند. از آن جایی که باید ماسه های مخصوص با فشار زیادی روی شیشه پاشیده شوند لذا از کمپرسورهای هوای ویژه ای استفاده می شود.

ادامه مطلب

شیشه سند بلاست چه کاربردهایی دارد؟

عموما برای پارتیشن های تزیینی که در ورودی ساختمان های مسکونی قرار می دهند از این نوع شیشه ها استفاده می شود.
این محصولات در مکان های تجاری و اداری، مراکز درمانی و بیمارستان ها و اماکن تفریحی نظیر استخر و سالن های ورزشی کاربرد زیادی دارند.

یکی از پرکاربردترین استفاده های این محصول طراحی لوگو روی شیشه است که در بسیاری از ساختمان های تجاری و ادارات استفاده این نوع شیشه را زیاد کرده است.

پارتیشن بندی فضاهای کوچک برای مجزا کردن قسمت ها از یکدیگر در ادارات و شرکت ها رواج زیادی دارد. پارتیشن های شیشه ای هم به دلیل زیبایی و نمای خوبی که دارند به وفور برای این منظور استفاده می شوند. شیشه سند بلاست برای ساختن این پارتیشن ها استفاده می شود.

از این محصولات برای ساختن شیشه های دو جداره و هم چنین شیشه های مورد استفاده در سرویس بهداشتی و حمام منازل مسکونی و سایر ساختمان ها هم استفاده می شود.

بسیاری از فروشگاه های بزرگ از این نوع شیشه ها برای طراحی دکوراسیون شان استفاده می کنند.

شیشه سند بلاست چه ویژگی هایی دارد؟

انعطاف پذیری بالای این محصولات موجب می شود بتوان نقش و طرح های زیادی را روی آن ها پیاده کرد.

پوشاندن شیشه سند بلاست با یک لایه لمینت آن را به شیشه سکوریتی با مقاومت بسیار بالا تبدیل می کند.

اگرچه سند بلاست کردن شیشه ها موجب می شود که شیشه مات شده و دید نداشته باشد اما کماکان شیشه قابلیت عبور نور را خواهد داشت و می توان علاوه بر استفاده از نور و روشنایی، محیطی امن ایجاد کرد.

شیشه سند بلاست ساده

از این شیشه ها معمولا برای بیمارستان ها و ادارات استفاده زیادی می شود. در زمان استفاده از این محصولات بیش تر مات بودن شیشه مود توجه است و طرح و نقش آن همیت چندانی ندارد. به همین دلیل وقتی بخواهیم با نصب شیشه های مات فضایی امن ایجاد کنیم از این نوع شیشه سند بلاست های ساده استفاده می کنیم و البته هزینه این شیشه ها هم در مقایسه با نمونه های دیگر پایین تر است.

شیشه سند بلاست رنگی

شیشه های رنگی از قدیم الایام مورد توجه معماران بوده است. خانه های قدیمی با پنجره هایی پر از شیشه های رنگارنگ گواه خوبی بر این موضوع است. به همین دلیل امروزه هم برای ایجاد تنوع و زیبایی بیش تر برای برخی مکان ها از این نوع شیشه ها استفاده می شود. استفاده از این شیشه ها بیش تر جنبه دکوری دارد.

شیشه سند بلاست طرح دار

همان طور که گفتیم برای نشاندن لوگو روی شیشه ها از روش سند بلاست استفاده می کنند. علاوه بر ایجاد لوگو، طرح های مختلفی می توان روی شیشه های سند بلاست اعمال کرد که ظاهر آن ها را زیباتر کرده و در نتیجه دامنه کاربرد بیش تری خواهند داشت. این نوع شیشه های سند بلاست در رده شیشه های دکوراتیو قرار می گیرند که کاربردشان علاوه بر مجتمع های تجاری در لابی منازل مسکونی و یا حتی آشپزخانه و سرویس بهداشتی هم می تواند باشد.

شیشه سند بلاست کابینت

هر نوع شیشه ای را می توان سند بلاست کرد و برای این عملیات نیاز به شیشه ای خاص نداریم. پس شیشه های سند بلاست را هم می توان در هر جایی استفاده کرد. مثلا برای استفاده در کابینت ها و ساختن ویترین های خاص و دکوراتیو استفاده از این محصولات با طرح های متنوع ایده بسیار خوبی خواهد بود.

قیمت شیشه سند بلاست

هزینه ای که صرف سند بلاست کردن شیشه ها می شود دامنه گسترده ای دارد چون عوامل مختلفی روی آن تاثیر دارند. اما مهم ترین عامل میزان سادگی و پیچیدگی طرح است. هرچه طرح روی شیشه ساده تر باشد هزینه کم تری هم برای سند بلاست کردن نیاز خواهد بود اما برای طرح های پیچیده تر، هزینه بیش تر خواهد شد. برای شیشه هایی که در محل نصب هستند و سپس تصمیم به سند بلاست کردن آن ها می گیریم هزینه های اضافی بالاتر خواهد رفت چون باید ابتدا شیشه را از محل مورد نظر جدا کنند، به محل کارگاه حمل شود و پس از انجام عملیات دوباره به محل مورد نظر برای نصب برگردد. به همین دلیل هزینه ها بیش تر است. هزینه سند بلاست کردن بر اساس متراژ تعیین می شود.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره شیشه سند بلاست