درب ورودی ساختمان

فروشندگان و مجریان درب ورودی

راهنمای انتخاب درب ورودی ساختمان

درب ورودی
 
اولین چیزی که با یک آپارتمان رو به رو میشویم درب ورودی آن میباشد هر چه جنس آن بهتر و زیبایی آن بیشتر باشد تاثیر بیشتری بر روی علاقه مندی ما به ساختمان دارد.
درب های ورودی آپارتمان دارای تنوع بسیار زیادی هستند و که هر سلیقه، موقعیت و هزینه ایی را میتواند پوشش دهد. درب ورودی به علت رفت و آمد زیاد، اسباب کشی، حمل اشیاء و برخورد در معرض آسیب است. در هنگام خرید باید دنبال دربی ضدخش باشیم تا کمترین آسیب را در گذر زمان ببیند. معمولا درب های ضد خش با رنگ های ضد خش پوشیده میشوند.  یکی از مهمترین ویژگی های درب ورودی امنیت آن است که با قفل و حفاظ، امنیت درب ها بیشتر میشود و یا استفاده از درب ضد سرقت میباشد.
 
انواع درب ورودی:
درب ورودی چوبی: درب چوبی از سه متریال دیگر پر طرفدار تر و گران تر است. درب های چوبی با چوب بلوط، گردو و ماهون هندوراس ساخته میشود که ماهون هندوراس انتخاب بهتری است زیرا هم بسیار سخت است و هم در برابر عوامل خارجی دوام بیشتری دارد.
درب ورودی هیبریدی: در ظاهر شیبه درب چوبی است. از ساختار ساندیوچی فوم و تخته سه لایه تشکیل شده است و روی آن را با روکش چوب میپوشانند. درب های هیبریدی باید هر دو سال ترمیم شوند.
درب ورودی فایبرگلاس: درب ورودی فایبرگلاس نسبت به متریال دیگر نیاز به نگهداری کمتری دارد. ارزان تر از درب چوبی است و امکان سفارشی شدن آنها خیلی کم است.
درب ورودی ضد سرقت: همانطور که از نامش مشخص است درب امنی است البته صد در صد نبوده ولی در مقایسه با درب های معمولی بسیار متفاوت است. استحکام بیشتری دارند و از نظر امنیتی نیز از امنیت بیشتری نسبت به درهای دیگر برخوردار است. در مقابل فشار ، برش، دستگاری قفل امنیت بیشتری دارد و در مقابل تخریب، دستکاری و اهرم نمودن از ایمنی قابل اطمینانی برخوردار است.