دسته بندی ها

پنجره چوبی

فروشندگان و مجریان پنجره چوبی

  • صنایع چوب ساج تولید کننده درب وپنجره چوبی سنتی اٌرٌسی شیشه رنگی،درب و منبرچوبی مساجدباهنر گره چینی وضمانت استحکام و دوام محصول بازدیدمحصولات وسفارش ازطریق فروشگاه اینترنتی
    آدرس: چراغچی53-خین عرب(طرحچی18)

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل پنجره چوبی

پنجره چوبی

چوب از زمان اولیه برای ساخت درب و پنجره مورد استفاده قرار میگرفت و دارای زیبایی و اصالت است و همیشه در صنعت به خصوص در صنعت ساختمان جایگاه خودش را حفظ کرده است و تکنولوژی چوب همیشه در حال رشد و پیشرفت بوده است.
پنجره های چوبی، دارای کیفیت مناسب، یراق الات متنوع، تنوع رنگ، سیستم حفاظت مناسب و دارای طیف وسیعی از انتخاب در محصولات نهایی میباشند و همین امر باعث شده که نظر طراحان و معماران را به خود جذب کنند. پنجره های چوبی به صورت دوجداره و سه جداره میباشند و از کیفیت بالایی برخوردارند.
پروفیل های پنچره چوبی بسته به شرایط آب و هوایی مختلف به دو صورت یکپارچه یا بیم سه لایه ارائه میگردند. در صورت لازم میتوان بخشی از قسمت های بیرونی پنجره چوبی را با آلومینیوم جایگزین کرد که این پنجره ها را پنجره چوب- آلومینیوم میگویند و میتوان به صورت دوجداره و سه جداره تولید و نصب گردد.
استفاده از ترموود به عنوان پروفیل پنجره های چوبی مورد استفاده قرار میگیرد که بسیار زیبا، بادوام و مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی مختلف میباشد.
پروفیل های چوبی را با استفاده از مواد شیمیایی حفاظت میکنند تا در برابر عوامل مختلف مقاوم باشند. با استفاده از مواد شیمیایی مخصوص این چوب ها را اشباع میکنند تا چوب در مقابل قارچها، رطوبت و حشرات حفظ شود.
در کارخانه رنگ های خاصی بر روی چوب ها میزنند که این پوشش، چوب را در مقابل تغییر رنگ حاصل از تابش اشعه UV خورشید محافظت میکند. و در مرحله بعدی روی آن سمباده میزنند و بار دیگر نقاط اتصالات را با استفاده از مواد آب بندی عایق میکنند تا پروفیل چوبی در برابر رطوبت مقاوم شود. این پنجره های چوبی دو جداره یا سه جداره هستند و قرار گیری شیشه های دو جداره یا سه جداره در داخل قاب های پنجره های چوبی صورت میگیرد که با استفاده از سیلیکون خاص و بادوام نقاط اتصال چوب و شیشه را پر میکنند.

برخی از ویژگی های پنجره های تمام چوب:
قابلیت ساخت آن به صورت پنجره چوبی دو جداره
زیبایی و اصالت منحصر به فرد
طول عمر بالا
عایق حرارتی
جلوگیری از اتلاف انرژی
عایق در برابر نفوذ آب است
عایق صوتی
عایق در برابر آلودگی هوا و ذرات گرد و غبار
مقاوم در برابر نور آفتاب
نصب و تعویض پنجره آسان است
قابل استفاده در انواع شرایط آب و هوایی
تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره پنجره چوبی