دسته بندی ها

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه دکوراسیون داخلی

نصب کاغذ دیواری راه پله

logo
Sakhtemoon
نصب کاغذ دیواری راه پله

یادگیری نصب کاغذ دیواری چندان مشکل نیست و مستلزم این است که یک سری نکات ساده را بدانید و رعایت کنید.مهمترین کار این است که بدانید با مشکلات احتمالی و اشکالات رخ داده چگونه باید برخورد کنید یا با چه تکنیک هایی می توانید آن ها را رفع کنید. برخی از این مشکلات ممکن است آنقدر بزرگ باشند که چاره ای جز کندن آن نوار و نصب نوار جدید نیست. برخی از رایج ترین مشکلات بعد از نصب کاغذ دیواری می پردازیم و نحوه اصلاح آنها را برایتان بیان می کنیم.

رفع حباب هوا زیر کاغذ دیواری
زمانی که مشاهده کردید زیر قسمتی از کاغذ دیواری حباب هوا وجود دارد، ابتدا باید در آن قسمت با کمک یک کاتر، دو برش به شکل ضربدر ایجاد کنید و  به آرامی کاغذ دیواری را از قسمت برش خورده برگردانید.

سپس با استفاده از یک قلم موی کوچک، مقداری چسب بر دیوار زیرین کاغذ دیواری بمالید و به آرامی و با دقت کاغذ دیواری برگردانده شده را سر جای خود روی دیوار بخوابانید تا بچسبد.

اصلاح قسمت آسیب دیده
اگر پس از کاغذ دیواری مشاهده گردید که یک قسمت از کاغذ دیواری صدمه دیده است، به این طریق عمل کنید: ابتدا با دقت قسمت آسیب دیده را از کاغذ دیواری جدا کنید. سپس از کاغذ دیواری اضافه ای که مانده، قسمتی را ببرید که طرح و الگوی روی آن با قسمتی که جدا کرده اید مشابه است، سپس پشت آن را آغشته به چسب کنید و با دقت، دقیقا همان قسمت که جدا کرده اید بچسبانید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون
ارسال دیدگاه یا سوال در مورد این مطلب
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای