دسته بندی ها

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه دکوراسیون داخلی

استیکر دیواری چیست ؟

logo
Sakhtemoon
استیکر دیواری چیست ؟

یکی از ساده ترین و ارزان ترین راه های زیبا سازی دیوار ها استفاده از استیکر دیواری یا برچسب دیوار است که برای فضا های گوناگون نیز قابل استفاده می باشد.


اگر بعد از نقاشی دیوار اتاق تان از نتیجه کار راضی نیستید و یا بعد از مدتی رنگ دیوار برای تان کسل کننده شده، با توجه به هزینه و وقت زیادی که باید دوباره صرف رنگ آمیزی دیوار شود، شاید یکی از بهترین روش ها استفاده از استیکر دیواری یا برچسب دیواری باشد. البته استفاده از پوستر دیواری نیز از راه‌های خوب و مشابه استفاده از استیکر است که در محتوای مجزایی به آن پرداخته شده است.

مزایای استفاده از استیکر دیواری

مزایای استفاده از استیکر دیواری

استیکر ها با توجه به ارزانی و سهولت نصب، به شما این امکان را می دهند که هروقت از آن ها خسته شدید شخصا بتوانید آن ها را از دیوار جدا کرده و نمونه جدیدی که مدنظر تان است را نصب کنید. لذا از این نظر حتی در مقایسه با پوسترهای دیواری سه بعدی نیز مقرون به صرفه تر و در دسترس تر هستند.

استیکر ها شاید بهترین پیشنهاد برای افرادی باشند که در خانه های اجاره ای زندگی می کنند، زیرا بدون نیاز به صرف هزینه زیاد می توانند، یکی از مهمترین و چشمگیرترین المان‌های دکوراسیون داخلی را مطابق سلیقه خود تغییر دهند.

چند توصیه مفید برای خرید استیکر دیواری

چند توصیه مفید برای خرید استیکر دیواری

برای خرید استیکر دیواری نیز مانند سایر المان‌های دکوراسیون داخلی باید به مواردی دقت نظر داشته باشید تا پس از اجرا از خریدتان پشیمان نشوید؛

- نسبت به طرحی که می خواهید انتخاب کنید حتما پیش زمینه ذهنی داشته باشید. درغیر این صورت هنگام انتخاب قطعا به خاطر طیف گسترده طرح ها با مشکل مواجه خواهید شد.

- ابعاد اتاق را در نظر بگیرید. اگر اتاق کوچکی دارید باید دنبال طرح هایی با سایز های کوچکتر باشید و اگر اتاق بزرگی دارید می توانید سایز های مختلفی را درنظر بگیرید.

- اگر برای اتاق فرزند تان در حال انتخاب هستید بسته به اینکه چقدر فرزند تان کنجکاو و بازیگوش است می توانید ابعاد و محل نصب استیکر را طوری انتخاب کنید که دور از دسترس وی باشد تا نتواند صدمه ای به آن برساند.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون
ارسال دیدگاه یا سوال در مورد این مطلب
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای