دسته بندی ها

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه دکوراسیون داخلی

استیکر دیواری چیست ؟

undefined
Sakhtemoon

اگر بعد از نقاشی دیوار اتاقتان از نتیجه کار راضی نیستید و یا بعد از مدتی رنگ دیوار برایتان کسل کننده شده، با توجه به هزینه و وقت زیادی که باید دوباره صرف رنگ آمیزی دیوار شود، شاید یکی از بهترین روش ها استفاده از استیکرهای دیواری باشد.

استیکرها با توجه به ارزانی و سهولت نصب، به شما این امکان را می دهند که هروقت از آنها خسته شدید شخصا" بتوانید آنها را از دیوار جدا کرده و نمونه جدیدی که مدنظرتان است را نصب کنید.

استیکرها شاید بهترین پیشنهاد برای افرادی باشند که در خانه های اجاره ای زندگی می کنند، زیرا بدون نیاز به صرف هزینه زیاد می توانید محل را مطابق سلیقه خود تغییر دهید.

چند توصیه مفید برای خرید استیکر دیواری :

- نسبت به طرحی که می خواهید انتخاب کنید حتما پیش زمینه ذهنی داشته باشید .درغیر این صورت هنگام انتخاب قطعا به خاطر طیف گسترده طرح ها با مشکل مواجه خواهید شد.

- ابعاد اتاق را در نظر بگیرید. اگر اتاق کوچکی دارید باید دنبال طرح هایی با سایزهای کوچکتر باشید و اگر اتاق بزرگی دارید می توانید سایزهای مختلفی را درنظر بگیرید.

- اگر برای اتاق فرزندتان در حال انتخاب هستید بسته به اینکه چقدر فرزندتان کنجکاو و بازیگوش است می توانید ابعاد و محل نصب استیکر را طوری انتخاب کنید که دور از دسترس وی باشد تا نتواند صدمه ای به آن برساند.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون
ارسال دیدگاه یا سوال در مورد این مطلب
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای