دسته بندی ها

فروش کفپوش ترمووود در استان تهران

فروشندگان و مجریان کفپوش ترمووود در استان تهران

راهنمای انتخاب, خرید و بررسی کفپوش ترمووود در استان تهران

از قدیم تا به امروز چوب را به عنوان یکی از متریال های پر کاربرد در ساختمان سازی و طراحی دکوراسیون داخلی خانه ها می شناسیم. چوب هم زیباست و هم این که استفاده از آن نوعی حضور طبیعت در خانه است و همین احساس خوبی به افراد منتقل می کند. خصوصا کسانی که عاشق طبیعت هستند. اگر چه قدیم از چوب فقط برای ساختن کمد های دیواری و میز و صندلی استفاده می شد اما امروزه این استفاده دامنه بسیار وسیعی پیدا کرده است و نه فقط از چوب برای ساختن چنین وسایلی استفاده می شود بلکه چوب به عنوان متریالی برای دیوار، کف و... مورد استفاده قرار می گیرد.

کفپوش های چوبی هم مانند سایر محصولات چوبی پرکاربرد و پرطرفدار هستند و البته انواع متفاوتی دارند. یکی از انواع این کفپوش ها نوع ترمووود است که خود در دو دسته نرم و سخت در بازار موجود می باشد.

اگر تصمیم به استفاده از کفپوش ترمووود را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواع مختلف  کفپوش ترمووود، کفپوش ترمووود با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان تهران موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید کفپوش ترمووود استان تهران

کفپوش های ترمووود چه ویژگی هایی دارند؟

مهم ترین ویژگی کفپوش ترمووود این است که مقاومت بسیار بالایی دارد چه در برابر رطوبت و چه در برابر پوسیدگی. علت این ویژگی هم فرایند ساخت آن هاست که ابتدا دمای بالایی را تحمل می کنند تا آب و رطوبت شان گرفته شود. کفپوش های ترمووود هم چنین در برابر ترک خوردن و شکستن هم مقاومت بالایی دارند. از دیگر ویژگی های آن ها انتقال حرارتی پایین است که موجب می شود به عنوان عایق خوبی برای حرارت عمل کنند. ترمووود ها را به دو دسته کلی تقسیم می کنند، ترمووود های نرم و ترمووود های سخت که در ادامه به معرفی هر کدم به طور جداگانه می پردازیم.

ترمووود نرم

ترمووود های نرم مربوط به درختانی هستند که دارای برگ های سوزنی شکل می باشند مانند درختان کاج. می توان مرغوب ترین انواع ترمووود نرم را ترمووود های درختان کاج فنلاند دانست زیرا بالاترین کیفیت را دارند. از ویژگی های مهم این ترمووود ها این است که سبک هستند و باالطبع دارای قیمتی ارزان. استفاده از این ترمووود ها مقرون به صرفه است.

ترمووود سخت

اما در مقابل ترمووود های سخت از چوب درختانی با برگ های پهن ساخته می شوند و علاوه بر این که وزن شان سنگین تر است قیمت بالاتری هم دارند. اما خیلی ها این قیمت بالا را به دلیل ظاهر خیلی زیبای شان می پذیرند.

نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که استفاده از ترمووود به ساختن کفپوش ها محدود نمی شود بلکه برای ساختن مبلمان مورد نیاز در فضای سبز و حیاط خانه ها و یا برای ساختن آلاچیق هم می توان از این نوع چوب استفاده کرد. مقاوت بالای ترمووود به رطوبت و پوسیدگی،  دامنه استفاده از آن ها بسیار گسترده کرده است. در فضای داخلی خانه ها هم برای ساختن وسایل دکوراتیو از چوب ترمووود استفاده می کنند.

اگر هدف شما استفاده از کفپوش چوبی برای فضای بیرونی است. کفپوش های ترمووود بهترین گزینه هستند زیرا مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارند.

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان کفپوش ترمووود درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب کفپوش ترمووود " را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع کفپوش ترمووود با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران داشته باشید. این که فروشندگان کفپوش ترمووود در استان تهران چه نوعی کفپوش ترمووودی و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع کفپوش ترمووود را در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره کفپوش ترمووود