دسته بندی ها

سنگ مصنوعی در تبریز

جستجوی سنگ مصنوعی در تبریز نتیجه ای نداشت
جستجوی سنگ مصنوعی در همه استان ها (کل کشور)

راهنمای انتخاب و خرید انواع سنگ مصنوعی در شهر تبریز و استان آذربایجان شرقی

سنگ مصنوعی از اضافه کردن موادی مثل سیمان، خاک رس یا افزودنی‌های پلیمری به سنگ‌های طبیعی ساخته می‌شوند. این سنگ‌ها که وزن مخصوصی بین 1100 تا 1300 کیلوگرم بر متر مکعب دارند،از نوع طبیعی سبک‌تر بوده و به دلیل همین خصیصه،فرایند نصب آن‌ها از سنگ‌های طبیعی آسان‌تر و سریع‌تر است. این سنگ‌ها مقاومت بالایی در برابر شرایط جوی، یخ‌زدگی و نیز اشعه ماورای بنفش داشته و همچنین عایق صوتی و عایق حرارتی می‌باشند.استفاده از رزین‌های پلیمری در سنگ‌های مصنوعی موجب ایجاد محصولی با استحکام و کشش بیشتر شده است. سنگ‌های مصنوعی تنوع بالایی دارند و می‌توان آن‌ها را در ابعاد مختلف با هزینه‌ای ارزان‌تر از سنگ‌های طبیعی تولید کرد. امکان ایجاد طرح‌های مختلف در انواع رنگ‌ها سبب شده در بسیاری از ساختمان‌های مسکونی، تجاری، اداری و... برای نمای داخلی، خارجی، کف، باغچه و تزیینات از سنگ‌های مصنوعی استفاده شود. البتهاین نکته را هم باید در نظر داشت که سنگ‌های مصنوعی نسبت به سنگ‌های طبیعی از دوام کمتری برخوردارند.


اگر تصمیم خرید سنگ مصنوعی را دارید به شما توصیه می‌کنیم،در صورتی که ساکن استان آذربایجان شرقی هستید،از بین انواع مختلف سنگ در شهر تبریزسنگ مصنوعی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در تبریز موجود هستند، با آنها تماس بگیرید.ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

خرید سنگ مصنوعی در شهر تبریز،استان آذربایجان شرقی


اگر از سنگ‌های مصنوعی برای نمای خارجی ساختمان استفاده می‌کنید، باید علاوه بر زیبایی، مقاومت آن در برابر نور خورشید، رطوبت، گرما و سرما را در نظر بگیرید و متناسب با این پارامترها انتخاب کنید. برای کف ساختمان، از سنگ‌هایی استفاده کنید که در مقابل خراش و ضربه از مقاومت بالاتری برخوردار بوده و هم‌چنین ساب‌پذیری بالایی دارند. برای سرویس‌های بهداشتی و حمام، سنگ‌هایی که در برابر مواد شیمیایی و اسید مقاوم هستند مناسب است. سنگ‌هایی که برای روی اپن و یا کابینت استفاده می‌شوند باید ضمن تحمل وزن، کمترین واکنش را با مواد غذایی و مواد شوینده داشته باشند. استفاده از سنگ‌هایی که طرح آجرهای زینتی دارند، برای دکوراسیون داخلی منزل مناسب است که می‌توانید برای یک یا دوتا از دیوارها از آن استفاده کنید. از سنگ‌های مصنوعی حتی برای تولید گلدان‌ها و ستون‌های تزیینی هم استفاده شده که از آن‌ها هممی‌توان برای دکوراسیون داخلی استفاده کرد.


علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان سنگ مصنوعی در تبریز درج نموده‌اند،توصیه می‌کنیم"راهنمای انتخاب سنگ مصنوعی" رامشاهده نمایید، تابهترین انتخاب را در میان انواع سنگ مصنوعیبا توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان آذربایجان شرقی، شهر تبریزداشته باشید. این که فروشندگان درتبریز چه نوعی سنگ و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند،عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع سنگ مصنوعیرا در بین فروشندگان شهرهای استان آذربایجان شرقی با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول در شهر تبریز انجام داد. همچنینمی‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره سنگ مصنوعی