دسته بندی ها

لیست قیمت و فروشندگان انواع سنگ مصنوعی در شهر مشهد و استان خراسان رضوی

فروشندگان و مجریان سنگ مصنوعی در مشهد

 • گروه دکوراتیو 𝔸𝕣𝕜𝕒_𝕞𝕖𝕟𝕥 | .تولید کننده انواع سنگ آنتیک . اجرای انواع سنگ مصنوعی . دکوراسیون خودرا به ما بسپارید . با ما بهترین باشید 💚
  آدرس: دانشجو
 • خانه سنگ کارگاه تولید سنگ مصنوعی خانه سنگ به صورت حرفه ای جهت ارائه خدمات به همشهریان مشهدی و تمامی شهر های کشور. با تنوع قالب ها و کیفیت بالا مقرون به صرفه نسبت به سنگ های طبیعی ( ارزان)
  آدرس: احمدآباد
 • کارگاه تولیدی انواع سنگ مصنوعی و سنگ های انتیک برای عرضه مستقیم تمامی محصولات به سطح مشهد و استان های دیگر
  آدرس: توس
 • تولید، فروش و اجرای انواع سنگ های مصنوعی و آنتیک و سنگ های دکوراتیو نمای داخل و خارج ساختمان با بهترین کیفیت و12 ماه ضمانت بی قید و شرط
  آدرس: خیام
 • تولید انواع سنگ های مصنوعی نمای داخل ساختمان
  آدرس: خراسان
 • تولید کننده دیوارپوش های بتنی - سنگ مصنوعی - برای نمای خارج و داخل
  آدرس: خیام

راهنمای انتخاب و خرید انواع سنگ مصنوعی در شهر مشهد و استان خراسان رضوی

سنگ مصنوعی از اضافه کردن موادی مثل سیمان، خاک رس یا افزودنی‌های پلیمری به سنگ‌های طبیعی ساخته می‌شوند. این سنگ‌ها که وزن مخصوصی بین 1100 تا 1300 کیلوگرم بر متر مکعب دارند،از نوع طبیعی سبک‌تر بوده و به دلیل همین خصیصه،فرایند نصب آن‌ها از سنگ‌های طبیعی آسان‌تر و سریع‌تر است. این سنگ‌ها مقاومت بالایی در برابر شرایط جوی، یخ‌زدگی و نیز اشعه ماورای بنفش داشته و همچنین عایق صوتی و عایق حرارتی می‌باشند.استفاده از رزین‌های پلیمری در سنگ‌های مصنوعی موجب ایجاد محصولی با استحکام و کشش بیشتر شده است. سنگ‌های مصنوعی تنوع بالایی دارند و می‌توان آن‌ها را در ابعاد مختلف با هزینه‌ای ارزان‌تر از سنگ‌های طبیعی تولید کرد. امکان ایجاد طرح‌های مختلف در انواع رنگ‌ها سبب شده در بسیاری از ساختمان‌های مسکونی، تجاری، اداری و... برای نمای داخلی، خارجی، کف، باغچه و تزیینات از سنگ‌های مصنوعی استفاده شود. البتهاین نکته را هم باید در نظر داشت که سنگ‌های مصنوعی نسبت به سنگ‌های طبیعی از دوام کمتری برخوردارند.


اگر تصمیم خرید سنگ مصنوعی را دارید به شما توصیه می‌کنیم،در صورتی که ساکن استان خراسان رضوی هستید،از بین انواع مختلف سنگ در شهر مشهدسنگ مصنوعی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در مشهد موجود هستند، با آنها تماس بگیرید.ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

خرید سنگ مصنوعی در شهر مشهد،استان خراسان رضوی


اگر از سنگ‌های مصنوعی برای نمای خارجی ساختمان استفاده می‌کنید، باید علاوه بر زیبایی، مقاومت آن در برابر نور خورشید، رطوبت، گرما و سرما را در نظر بگیرید و متناسب با این پارامترها انتخاب کنید. برای کف ساختمان، از سنگ‌هایی استفاده کنید که در مقابل خراش و ضربه از مقاومت بالاتری برخوردار بوده و هم‌چنین ساب‌پذیری بالایی دارند. برای سرویس‌های بهداشتی و حمام، سنگ‌هایی که در برابر مواد شیمیایی و اسید مقاوم هستند مناسب است. سنگ‌هایی که برای روی اپن و یا کابینت استفاده می‌شوند باید ضمن تحمل وزن، کمترین واکنش را با مواد غذایی و مواد شوینده داشته باشند. استفاده از سنگ‌هایی که طرح آجرهای زینتی دارند، برای دکوراسیون داخلی منزل مناسب است که می‌توانید برای یک یا دوتا از دیوارها از آن استفاده کنید. از سنگ‌های مصنوعی حتی برای تولید گلدان‌ها و ستون‌های تزیینی هم استفاده شده که از آن‌ها هممی‌توان برای دکوراسیون داخلی استفاده کرد.


علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان سنگ مصنوعی در مشهد درج نموده‌اند،توصیه می‌کنیم"راهنمای انتخاب سنگ مصنوعی" رامشاهده نمایید، تابهترین انتخاب را در میان انواع سنگ مصنوعیبا توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان خراسان رضوی، شهر مشهدداشته باشید. این که فروشندگان درمشهد چه نوعی سنگ و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند،عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع سنگ مصنوعیرا در بین فروشندگان شهرهای استان خراسان رضوی با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول در شهر مشهد انجام داد. همچنینمی‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره سنگ مصنوعی