دسته بندی ها

سنگ فرش

فروشندگان و مجریان سنگ فرش

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل سنگ فرش

سنگ فرش

یکی از کارهای تزئینی در دکوراسیون خارجی منزل، سنگفرش کردن حیات خانه و ویلا می باشد. سنگفرش کردن چینش سنگ های ریز و درشت در کنار هم می باشد که بسته به نوع مواد و مصالح به کار رفته در ظاهر و قیمت متفاوت میباشد .
برخی از انواع سنگ فرش های مرسوم را در زیر بررسی میکنیم:
سنگ فرش کردن توسط بتن یک جا، مقرون به صرفه است و نصب و نگهداری آسانی دارد و برای طراحی محوطه ایده آل می باشد و از طریق ایجاد الگو، طرح، بافت و رنگ در سنگ فرش بتنی میتوان آن را از یک دستی و یک نواختی در آورد.
سنگ فرش کردن توسط سنگ فرش های پیش ساخته بتنی، که در طیف های وسیعی از شکل، اندازه، رنگ ، الگو و بافت وجود دارند. برای کسانی که ظاهر متفاوت می خواهند اما نمی خواهند هزینه زیادی صرف کنند گزینه مناسبی میباشد.
سنگ فرش های آجری، یک سبک کلاسیک و مناسب برای مناطق گرم و سرد می باشد و رنگ مایل به قرمز آن به محوطه گرما می بخشد. آجر با مصالح دیگر به خوبی هماهنگی برقرار میکند و اغلب در کنار صفحه های چوبی و دیگر مصالح در سنگ فرش دیده می شود.
سنگ فرش با سنگ ریزه، که از سنگ های ریزها در مسیر ها و پاسیو ها استفاده می کنند و میسر را هموار می سازد.
سنگ فرش کردن با سنگ آهک، به طور معمول به رنگ سفید می باشد و گاهی مایل به خاکستری است. برای محوطه سازی در مناطق گرمسیر عالی است به خاطر رنگ روشن آن گرما را منعکس می سازد و همچنین به فضاهای سایه دار روشنایی مطلوبی می خشد.
سنگ فرش کردن با سنگ تراورتن، که خود سنگی سخت و کم نفوذ تر از سنگ آهک است. نگهداری از آن آسان می باشد. سطح آن برای راه رفتن با پای برهنه مطلوب است برای همین برای سنگ فرش کنار استخرها گزینه مناسبی است.
سنگ فرش کردن با کاشی، برای مناطق گرمسیری بسیار مناسب می باشد دارای رنگ ها و طرح های مختلفی است و برای سنگ فرش کردن حیاط منازل ایده آل میباشد.
سنگ فرش با سنگ گرانیت، مناسب برای مناطق سردسیر می باشد و دوام طولانی در سرما دارد. سنگ گرانیت، سنگ گرانی میباشد اما به علت دوام طولانی که دارد ارزش هزینه کردن را دارد.
سنگ فرش کردن با سنگ آبی، سنگ آبی سنگ ورقه ورقه ایی میباشد که بیشتر با حالت نامنظم مورد استفاده میباشد. ولی اگر می خواهید به صورت منظم و مسطتیل شکل باشد با ابعاد مشخص نیزدر بازار موجود می باشد.
تهیه و تدوین توسط سایت ساختمون

مطالب مفید درباره سنگ فرش