دسته بندی ها

سنگ ورقه ای

فروشندگان و مجریان سنگ ورقه ای

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل سنگ ورقه ای

سنگ ورقه ای
سنگ ورقه ای یا سنگ اسلیت به صورت ورقه هایی با قطر حدود 5 سانتی متر و اشکال هندسی مختلف از معدن استخراج می شود. سنگ های ورقه ای، زیبایی خاص و طبیعی به ساختمان و محیط اطراف می بخشد، دارای مقاومت بالا در برابر سرما و گرما می باشد. استحکام و دوام زیاد از ویژگی های قابل توجه سنگ ورقه ای است و بدون کوچکترین تغییری می تواند زیبایی ساختمان را در سالیان سال حفظ کند. مقاومت این سنگ ها در برابر سایش و خوردگی و عوامل جوی مانند باد و باران زیاد است .
سنگ های ورقه ای از دل طبیعت استخراج می شود، بسیار مقرون به صرفه و ارازان تر از سنگ های برش خورده است زیرا هزینه های جانبی برای تولید ندارد و بلافاصله آماده استفاده هستند و معمولا به رنگ های قهوه ای، مشکی، زرد، سبز، سفید، سرخ، جگری، طوسی و سبز آبی میباشد. شکل منظم و خاصی نداشته و به همان صورت که از معدن استخراج می شوند، بکار می رود .
از سنگ های ورقه ای در فضاهای داخلی، فضاهای خارجی، شومینه، باربیکیو، فضا سازی طبیعی، سنگ فرش کردن کف، دیوار چینی ساختمان های ویلایی، نمای داخلی و خارجی ساختمان، ساخت پله، آبنما، سنگفرش پارک ها، سنگفرش پیاده رو ها، سنگفرش حیاط ویلا ها، ... استفاده می شود .
تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون