دسته بندی ها

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه دکوراسیون داخلی

چند راهکار برای مرتب نگه داشتن اتاق لباسشویی

undefined
Sakhtemoon
چند راهکار برای مرتب نگه داشتن اتاق لباسشویی

علیرغم اینکه در جایی مثل اتاق شستشوی لباس، در طول روز، کارهای زیادی انجام می شود، با این حال معمولا به آن توجه خاصی نداریم. اما با چندتا تغییر، می توانید آن را به جایی مفید در منزل تبدیل کنید نه اینکه فقط جایی برای اتوزدن لباس ها باشد.


آیا کابینت یا قفسه ای وجود ندارد؟ مشکلی نیست. با نصب قفسه متحرک، این امکان را دارید تا مدل مورد نیاز خود را نصب نمایید و سپس با وصل کردن میله های عمودی به هم روی دیوار، قفسه ها راحت تر نصب می شوند و می توانید مجددا آن را اضافه کنید. 

از جوراب ها برای نمای دکوراسیون روی دیوار استفاده کنید. با آهن، این نمای کاربردی و خنده دار را درست کنید تا وسیله بازی بچه ها باشد و زمانی که لنگه جوراب پیدا می شود، جفت تکمیل شود. 

یک تخته برای اتوکردن لباس، فضای زیادی می گیرد و اغلب جای مشخصی ندارد. چنین کمدی درون دیوار، مشکل را حل می کند و از طرفی در فضای داخل کمد، وسایل ضروری را می توانید قرار دهید.  

دنبال راه حلی ساده برای لباس هایی هستید که نمی توانید در خشک کن بیندازید؟ طناب را با پونز به دیوار وصل کنید. با آنکه  جای زیادی نمی گیرد ولی می توانید شلوار و پیراهن هایتان را به آن آویزان کنید.

برای میز اتو فضایی را در نظر بگیرید که سر راه و جاگیر نباشد. دو تا جالباسی را به چوبی نصب کنید و در این صورت چوب لباسی ایستاده ای در دسترس خواهید داشت که با بقیه وسایل منزل هماهنگ خواهند بود. 

گیره های لباس را در یک ساک پارچه ای نخی و رنگی جمع کنید  و وقتی با آن کار ندارید، در کمد قرار دهید. 

سبد لباس های تیره را از روشن جدا کنید. کشوهایی طراحی کنید که سبد پلاستیکی لباس ها را بپوشاند. " شستن لباس ها ممکن است کار روزمره و عادی باشد، پس تا جای ممکن فضا را طوری طراحی کنید که در آن کار ساده و ممکن باشد."

وقتی اتوکردن لباس های چروک تمام شد، به جایی برای آویزان کردن آنها نیاز دارید. میله ای مشابه آنچه در تصویر می بینید 12 چوب لباسی را با لباس به صورت عمودی در خود نگه می دارد.

بسته بندی های بدون انداره و ترتیب، دست و پاگیر است و زمانی که به آنها نیاز ندارید، نمی دانید آنها را کجا بگذارید. از بسته هایی استفاده کنید که تخت می شوند و کنار لباس ها به سادگی قرار می گیرند. 

تهیه و تدوین توسط سایت ساختمون
ارسال دیدگاه یا سوال در مورد این مطلب
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای