دسته بندی ها

درب آهنی

فروشندگان و مجریان درب آهنی

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل درب آهنی

درب آهنی
 
درب حیاط، اولین چیزی است که در یک خانه با آن مواجه میشویم، درب حیاط در زیبایی نمای ساختمان تاثیر گذار است و هماهنگی آن با نمای ساختمان زیبایی درب و نما را دو چندان میکند، این روزها طراحان نمای ساختمان به این امر بسیار توجه میکنند. نوع درب حیاط باید با معماری، طراحی و سبک ساختمان هماهنگی داشته باشد.
درب های آهنی قابلیت این را دارند که با طلق پلی کربنات، شیشه، چوب و ورق فلزی ترکیب شوند و هماهنگی و طراحی هر چه زیباتری را با نمای ساختمان ایجاد کنند تا نه تنها امنیت درب حفظ شود زیبایی آن نیز دو چندان شود.  قیمت درب های آهنی متفاوت میباشد و بسته به وزن، طرح و در نظر گرفتن نوسانات بازار آهن محاسبه میشوند، این درب ها به صورت تک لنگه، یک و نیم لنگه و دو لنگه ساخته میشوند.
عرض درب آهنی پارکینگی، باید حدود 4-3 متر باشد که بنا به فاکتور های مختلف متفاوت است مانند پهنای کوچه برای دور ماشین، بر خانه، نوع طرح درب که انتخاب کرده ایم و ... و ارتفاع درب ها معمولا بین 2.50 -3.50 است که باز هم بسته به نیاز و سلیقه مشتری متغیر است. چهار چوب درب های فلزی در هنگام ساخت جزء جدا نشدنی درب میباشد و باعث میشود زیبایی محیط و درب میشود.
برای درب آهنی از سه مدل فقل استفاده میشود: فقل سوئیچی قدیمی، فقل برقی، فقل کله گاوی و فقل سوئیچی مخفی. لولا هایی که برای درب های آهنی استفاده میشود سه مدل است: لولا دو پارچه معمولی، لولا سه پارچه معمولی، لولای دو پارچه ساچمه خور. که این لولا ها بسته به وزن و اندازه درب سایز های مختلف آنها مورد استفاده برای درب آهنی قرار میگیرد.
درب های آهنی بنا به محیط و نیاز مشتری قابل ساخت است و در شکل و ابعاد مختلف، بسته به پروژه ساختمانی و سلیقه مشتری، ساخته میشود. 
تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون