دسته بندی ها

اطلاعات تماس فروشندگان و قیمت انواع مدل درب آسانسور

فروشندگان و مجریان

  • فروش درب های لولایی آسانسوری از ورودی ۶۰ الی ۱۱۰
    • ۰۹۱۲۳۹۹۲۴۵۳ - ۸۸۰۶۳۲۴۸ (۰۲۱)
    آدرس: شهرک صنعتی چهاردانگه
  • عضو رسمی اتحادیه کشوری صنعت آسانسور و پله برقی سرویس و نگهداری ، نصب و راه اندازی ، بازسازی انواع آسانسورهای : کششی ، هیدرولیک پله و پیاده رو برقی انواع بالابر: خانگی ، تجاری، صنعتی
    آدرس: غرب

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل درب آسانسور

درب آسانسور

درب های آسانسور، به انواع مختلفی تقسیم می شوند:
درب تمام اتوماتیک سانترال: در این حالت درب طبقات و درب کابین بعد از توقف کابین آسانسور بطور خودکار از وسط به سمت طرفین باز می شوند. این نوع درب آسانسور برای چاهک هایی با عرض زیاد قابل استفاده است.
درب تمام اتوماتیک تلسکوپی: در این حالت درب طبقات و درب کابین پس از توقف کابین آسانسور بطور خودکار از یک سمت به سمت دیگر باز می شوند.
درب نیمه اتوماتیک تلسکوپی: در این حالت درب کابین آسانسور به صورت اتومات بوده و بعد از توقف کابین آسانسور از یک سمت به سمت دیگر باز می شود، اما درب طبقات لولایی بوده و با دست توسط کاربر باز می شود.
درب نیمه اتومات اتوبوسی: برای چاهک هایی با عرض کم می باشد که در آن درب کابین آسانسور به صورت خودکار بعد از توقف کابین آسانسور باز می شود و درب طبقات به صورت لولایی توسط خود کاربر به صورت دستی باز می شود.
درب لولایی غیر اتوماتیک: در این حالت کابین آسانسور فاقد در می باشد و تنها طبقات دارای درب هستند و در هنگام حرکت کابین آسانسور، درب های طبقات و دیوار های بین آن مشاهده می شود. این سیستم برای ساختمان هایی میباشد که قبل از سال 1380 پروانه ساخت دریافت کرده اند.