فروش انواع عایق حرارتی به همراه قیمت

فروشندگان و مجریان عایق حرارتی

 • عایق کاری و ایزولاسیون حرارتی و صوتی و رطوبتی و نسوز کلیه ابنیه و ساختمان ها.
  • ۰۹۱۲۵۰۳۴۰۸۸ - ۴۴۰۱۸۶۹۳ (۰۲۱)
  آدرس: اشرفی اصفهانی-باغ فیض
 • تولید کننده عایق حرارتی و عایق صوتی پشم سنگ نماینده فروش عایق حرارتی ، عایق برودتی و عایق صوتی الاستومری فروش ، مشاوره و اجرای فوم پاششی پلی یورتان و فوم تزریقی پلی یورتان
  • ۰۹۱۲۲۹۶۹۰۳۱ - ۴۴۹۷۴۴۰۱ (۰۲۱)
  آدرس: تهران-سعادت آباد
 • رنگ عایق حرارت و رطوبت - ضد آب و لک پارچه ، مواد آنتی باکتری
  آدرس: میدان حر
 • تولیدکننده عایق های حرارتی و برودتی پلی یورتان
  آدرس: کارخانه:رشت دفتر:تهران
 • فروش ویژه پشم سنگ تخته ای لحافی پتویی پشم خام در ضخامت ؛ دانسیته و درجه بندی های مختلف بسته به نیاز و سفارش شما جهت مشاوره برای انتخاب محصول با ما تماس بگیرید ۰۹۱۳۹۰۰۱۱۹۰
  آدرس: جی
 • عایق حرارتی و صوتی پلی یورتان پاششی - مشاوره و اجرای فوم پاششی پلی یورتان
  آدرس: خیابان گیشا
 • تنها تولید کننده نسل جدید عایق های حرارتی رطوبتی انتی یو وی به صورت ورق و لوله
  آدرس: دماوند
 • -انواع داکت اسپلیت های (Rheem,Hisense,Midea) -انواع اسپلیت های دیواری ، ایستاده ، پرتابل و...... -کانال های فلکسیبل(عایق دار پلی استر،کمبی،پلی اتیلن،فویلی،برزنتی) -عایق های الاستومری
  آدرس: امانیه
 • فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های مخصوص اسپری فوم پلی یورتال ,انواع مواد اولیه پلی یورتال / اسپری ت
  آدرس: شهر ری
 • نماینده فروش عایق های حرارتی و برودتی و صوتی الاستومری PA-FLEX محصول کشور ترکیه
  آدرس: میدان امام خمینی
 • عرضه لوله و اتصالات مسی و عایقهای الاستومری حرارتی و برودتی وینسل ( EPDM , NBR )
  آدرس: سعدی شمالی
 • عایق های حرارتی، صوتی و رطوبتی با فوم پاششی پلی یورتان و پلی یوریا.
  آدرس: پاسداران-دروس
 • مواد شیمیایی ساختمانی اعم از افزودنی های بتن چسب ها عایق بام آببند ها گروت ها و ....
  آدرس: کل استان
 • تولید کننده دیوارهای سبک منیزیمی درضخامتهای ۶ -۹-۱۲-۱۵عرض ۶۰ ارتفاع۲۵۰ -۳۳۰ سانتیمتر میباشدکه دارای تاییدیه مرکزتحقیقات مسکن و ضدحریق-عایق صوت -رطوبت وحرارت است و نیاز به نبشی کشی ندارد.
  آدرس: اصفهان - بزرگمهر

راهنمای خرید انواع عایق حرارتی

عایق حرارتی : امروزه تلاش برای ساخت ساختمان ها و بناهایی با ویژگی های ساختاری مناسب برای کاهش مصرف انرژی بیش از پیش اهمیت ویژه ای پیدا کرده است و در الزامات و آیین نامه های ساختمان ها نیز لحاظ می شوند.
 یکی از این راهکارهای ارائه شده در این راستا عایق کاری سقف، کف و دیوارهای ساختمان است. عایق حرارتی یکی از کاربردی ترین اختراعات در زمینه ساختمان سازی با هدف کم کردن میزان هدر رفت گرما و یا سرمای داخلی به بیرون ساختمان بوده است. عایق صوتی در ساختمان های مسکونی، اداری، کارخانه ها، صنایع و هر فضایی که نیاز به عدم انتقال گرما در آن وجود دارد، به کار می رود. کاربرد دیگر عایق حرارتی، جلوگیری از هدر رفت گرما در تجهیزات به کار رفته در ساختمان مانند لوله کشی ها و .. است.
 

 عایق حرارتی دارای دو نوع عملکرد کلی است 

 
که یکی کاهش عبور حرارت و دیگری بازتابش گرمای دریافتی است. عایق های حرارتی که نقش کاهنده انتقال گرما را دارند، دارای  ضریب رسانش حرارتی بسیار پایینی هستند و نمونه های بازتاباننده برای بازگرداندن گرما به داخل فضای مورد نظر مورد استفاده قرار می گیرند.
راهکارهای ابتدایی برای کاهش انتقال گرما، افزایش ضخامت دیواره ها، کف و حتی سقف بود، اما این راهکار وزن زیادی به ساختمان وارد می کرد و به میزان زیادی مصرف مصالح را بالا می برد اما در مورد عایق های  حرارتی این مشکلات وجود ندارد.
از آنجایی که وزن کم مصالح رابطه مستقیمی با کاهش خسارت جانی و مالی وارده در هنگام وقوع زلزله می شود، عایق های حرارتی به علت وزن کم خود در دسته مصالح ضد زلزله قرار می گیرند. وزن کم عایق حرارتی در کنار کارایی موثری که دارد، این محصول را به گزینه ای مناسب برای ساخت و ساز تبدیل می کند.
بهترین عایق حرارتی، عایقی است که کمترین ضخامت ممکن را در کنار بیشترین مقاومت حرارتی داشته باشد.
امروزه برخی های حرارتی در کنار ویژگی اصلی مقاومت در برابر انتقال گرما و یا انعکاس آن، دارای مزایای دیگری مانند آکوستیک، ضد رطوبت، ضد آتش و ... هستند که کارایی و بهره وری آن را به حداکثر می رساند.
عمده عناصر به کار رفته در عایق های حرارتی مواد معدنی مانند سیلیکات، پشم سنگ، الیاف سلولوزی، فوم های پلی یورتان، فوم های پی وی سی و در نهایت جدیدترین نسل عایق های حرارتی، یعنی نانو عایق ها است. نانو عایق ها بسیار سبک و مقاوم است و کارایی بسیار بالایی دارد. این مایع پاششی بر پایه فناوری نانو است و بدون حجم گیری پس از اجرا، تنها به صورت یک لایه بی رنگ عمل می کند. این مایع قابل اجرا بر روی تقریبا تمامی سطوح است و تنها نیاز به الزمات ابتدایی و اولیه مانند تمیز بودن سطح مورد نظر دارد.
 

عمده تقسیم بندی عایق ها از لحاظ فرم و نحوه اجرا

 
گروه بندی آن به دو دسته عایق های رولی و تخته ای و نمونه های پاششی است. نمونه های رولی  به صورت رول های عریض به محل اجرا انتقال داده شده و مانند لایه ای پوششی برش داده و اجرا می شوند که اصطلاحا به آن ها عایق های پتویی نیز گفته می شود. عایق های تخته ای به فرم صفحات فومی بین دیواره ها و فضاهای مشخص در سقف یا کف اجرا می شوند. نمونه های پاششی مانند پلی یورتان بر روی محل مورد نظر از طریق دستگاه پاشیده می شود و حجم می گیرند و در جدیدترین متد، مانند نانو عایق ها بر روی سطح مورد نظر مانند رنگ کشیده می شوند.
همه موارد ذکر شده دارای مزایای خاص خود هستند. برای مثال، عایق های پاششی پلی یوراتان پوشش کاملی در تمامی منطقه مورد نظر و زوایا و فرورفتگی ها ایجاد می کنند که این امر در دیوار هایی که شامل تاسیسات ساختمانی اند مزیت مهمی به حساب می آید، ولی در عوض اجرای این نوع عایق حرارتی نیاز به تخصص بالایی دارد. 
عایق های رولی و تخته ای نصب و اجرای آسانی دارند ولی محل اجرا باید صاف و یکدست باشد و تاسیسات حرارتی و مکانیکی تا حد امکان در داخل آن اجرا نشده باشد تا سطح تماس عایق با دیواره و سطح مورد نظر، در حداکثر حالت ممکن باشد.
عایق کاری ساختمان می تواند در زمان ساخت ساختمان و بعد از ساخت آن صورت بگیرد که بهترین کارایی برای عایق حرارتی، اجرای آن در حین ساخت ساختمان است که به وسیله عایق های حرارتی ذکر شده صورت می گیرد.
 
نکات مهم در انتخاب عایق حرارتی :
● ضخامت عایق حرارتی مورد نظر و ضخامت قابل اجرا در دیوار، کف و سقف
● طول عمر مفید عایق با توجه به شرایط آب و هوایی فضای اجرایی
● مقاومت کافی در برابر شرایط خاص محل اجرا و عوامل کاهنده عمر و کارایی عایق حرارتی
● عدم اعمال فشار در هنگام اجرا و پس از آن ( با فشار آمدن به عایق حرارتی، بافت آن فشرده شده و میزان کمتری از حجم هوا را می تواند در خود نگه دارد که با توجه به نقش مهم هوای بین بافت های عایق به عنوان عامل غیر رسانشی ، این امر سبب پایین آمدن کارایی عایق مورد نظر می شود)
● توجه به الزامات ایمنی محل اجرا و انتخاب عایق حرارتی مناسب با آن (برای مثال استفاده ازعایق حرارتی نسوز در محیط هایی که امکان آتش سوزی  وجود دارد و یا ... )
● محافظت  کردن عایق در برابر عواملی مانند رطوبت، قارچ زدگی و ... با استفاده از لایه های محافظتی مخصوص
● رعایت نکات ایمنی در نقاطی که دارای اتصالات برقی هستند( برای جلوگیری از حوادثی مانند آتش گرفتن و ...)
● توجه به وزن عایق صوتی مورد استفاده برای تجهیزات ساختمانی مانند لوله های آب و فاضلاب و ...
● تناسب بین عایق مورد نظر برای اجرا و میزان مقاومت حرارتی مورد انتظار از آن
● رعایت زیر سازی های لازم در هنگام اجرا که برای هر نمونه متفاوت است
4 (1 votes)

مطالب مفید درباره عایق حرارتی