دسته بندی ها

اطلاعات تماس فروشندگان و قیمت انواع مدل دوربین مداربسته سامسونگ

فروشندگان و مجریان

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل دوربین مداربسته سامسونگ

یکی از مهم ترین وسایل موجود در بازار برای نظارت و امنیت بیشتر محیط، دوربین های مداربسته اند. نمونه ها و برند های مختلفی از دوربین های مداربسته در بازار وجود دارند. دوربین مداربسته سامسونگ یکی از مطرح ترین محصولات در این زمینه در بازار بین المللی است. دوربین مداربسته سامسونگ توسط شرکت  Samsung Security که زیر مجموعه این برند است، طراحی و عرضه می شود. کیفیت بالا، عملکرد مقبول و خدمات سطح بالای پس از فروش، ظرافت و زیبایی ظاهری منحصر به فرد دوربین ها در کنار کارایی بالای آن ها، همگی از مواردی اند که سبب محبوبیت دوربین مداربسته سامسونگ در بازار بین المللی شده است. قیمت دوربین های مداربسته سامسونگ تا حدودی از نمونه های مشابه برند های دیگر بیشتر است، اما با توجه به کیفیت و امتیازات مثبت دیگر این محصول، می توان از این اختلاف قیمت چشم پوشی کرد.


نمونه ها و مدل های مختلف دوربین مداربسته سامسونگ

را می توان در ورودی ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی، ادارات، آموزشگاه ها، پمپ بنزین، بانک ها، کارخانه ها،خطوط تولید و هر فضایی که نیاز به نظارت و امنیت بیشتری دارد به کار برد. از الزامات اولیه امنیتی و نظارتی هر محیطی وجود دوربین مداربسته با کیفیت مقبول و زاویه  دید مورد نظر است که می توان گزینه مناسب را از بین مدل های متنوع دوربین های مداربسته سامسونگ موجود در بازار انتخاب کرد. انتخاب مدل مناسب نیازمند در نظرگرفتن نوع کاربرد دوربین، کیفیت مورد نظر، سطح امنیتی و نظارتی مورد نظر و موارد دیگری است که با مشورت با نمایندگی های معتبر سامسونگ و در میان گذاشتن موارد ذکر شده، می توان بهترین گزینه را انتخاب کرد.

دوربین های مداربسته سامسونگ

مانند هر دوربین مدار بسته دیگری به دو دسته آنالوگ و تحت شبکه تقسیم می شود. این تقسیم بندی بر اساس تکنولوژی به کار رفته در دوربین ها و نحوه ضبط، نگه داری و ارسال تصاویر به مرکز کنترل مربوطه می باشد.
تکنولوژی به کار رفته در نسل آنالوگ موجود در بازار در دوربین مداربسته سامسونگ، ترکیبی از کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب سیستم های آنالوگ است. این مدل دوربین ها قابلیت همخوانی با سیستم های آنالوگ سنتی موجود را دارند و در عین حال با کیفیت بالای خود، کارایی لازم را دارا اند.


از تکنولوژی های رایج در نسل آنالوگ این دوربین های مدار بسته می توان به AHD ،HDCVI و HDTVI اشاره کرد.
از نسل دوربین مدار بسته آنالوگ سامسونگ بیشتر برای نظارت کلی و جلوگیری از ارتکاب جرم استفاده می شود و بحث امنیتی و کیفیتی در آن به نسبت نمونه های تحت شبکه که کیفیت و سرعت بالاتری نیز دارند، مطرح نیست.
در نسل تحت شبکه این دوربین های مداربسته، همانطور که از نام آن مشخص است، انتقال تصویر و داده با استفاده از فناوری شبکه صورت می گیرد. این نوع دوربین ها دارای کیفیت، سرعت انتقال بسیار بالا و ویژگی های منحصر به فرد دیگری است.

انواع دوربین های مداربسته سامسونگ


شرکت سامسونگ دوربین های مداربسته خود را با مدل های متنوع دام گردان، دید در شب و روز، بی سیم، سقفی، مادن قرمز،نمونه های صنعتی، بولت و در جدید ترین حالت یعنی دوربین مداربسته ptz ارائه می دهد. هر کدام از این مدل ها می توانند بر اساس تکنولوژی به کار رفته به صورت تحت شبکه و یا آنالوگ باشند.


دوربین های مداربسته صنعتی و یا جعبه ای سامسونگ مجهز به تکنولوژی مابین آنالوگ و تحت شبکه تحت نام فناوری هیبریدی اند که ویژگی های مازادی به جز پردازش تصاویر دیجیتال ارائه می دهند. از جمله این ویژگی ها می توان به پردازش تصاویر بر اساس حرارت و اشعه های مادون قرمز اشاره کرد. این ویژگی ها با توجه به نیازهای مختلف صنعت، متفاوت و منحصر به فرد اند.


جدیدترین نسل دوربین مداربسته سامسونگ، دوربین مداربسته ptz  دارای ویژگی منحصر به فرد کنترل و نظارت از طریق موبایل به صورت آنلاین و با کمک ipolis apps است. این ویژگی سطح بالایی از کنترل و نظارت  را در محل مورد نظر، توسط شخص ناظر فراهم می کند.
یکی دیگر از مدل های دوربین مداربسته سامسونگ، مدل دام است. طراحی منحصر به فرد و بسیار کاربردی دوربین های مداربسته دام سامسونگ سبب به حداکثر رسانی زاویه های تحت دید و نظارت دوربین می شود و امکان زوم با کیفیت در زوایای مختلف را فراهم می کند. این مدل دوربین مداربسته  بسیار پرکاربرد است و می توان آن را در هر محیطی با هر شرایط معماری و محیطی پیاده سازی و نصب کرد. دوربین های دام دارای قدرت زوم بسیار بالا و دامنه  درجه180 و 360 درجه نظارتی است و برای محیط های وسیع بهترین گزینه به شمار می رود.

وسایل و تجهیزات مرتبط به دوربین های مدار بسته شامل کنترلر ها،دستگاه های رکورد و ضبط تصاویر، نرم افزار های مانیتورینگ و نظارت، تجهیزات ارتباطی آنالوگ و تجهیزات ارتباطی تحت شبکه اند. تناسب بین این موارد با مدل و تکنولوژی به کار رفته در دوربین مدار بسته به کار رفته اهمیت زیادی دارد و بر روی کارایی و کیفیت کار محصول تاثیر می گذارد.


شرکت سامسونگ در این زمینه اقدام به عرضه دستگاه های ضبط تصاویر در مدل های مختلف کرده است که دارای بیشترین تطبیق با دوربین مداربسته های موجود در بازار است. دستگاه های ضبط تصاویر ارائه شده دارای تکنولوژی های منطبق با دوربین های موجود در بازار است و همین امر سبب افزایش کارایی دستگاه و دوربین مورد نظر و ارائه خدمات و سرویس مورد نظر در بالاترین سطح کیفی ممکن می شود. کیفیت بالای تصویر در مکان هایی که نیاز به سطح امنیتی و نظارتی بالایی دارند دارای اهمیت ویژه ای است.


نکات مهم در خریداری دوربین مداربسته سامسونگ


• خرید دوربین مداربسته از نمایندگی های معتبر برای اطمینان از اصل بودن و سالم بودن محصول خریداری شده و امکان بهره برداری از سرویس ها و خدمات پس از فروش
• اطمینان از نصب دوربین مداربسته توسط افراد مورد تایید و تحت قرارداد با نمایندگی های معتبر سامسونگ
• مشورت با نصابان حرفه ای برای پیدا کردن بهترین محل برای نصب دوربین برای داشتن بهترین زاویه دید افقی، عمودی و قطری برای فضای نظارتی مورد نظر
• انتخاب محل مناسب نصب دوربین برای بالا بردن سطح کیفی و دامنه دید مناسب برای مشاهده و ضبط تصاویر
• تناسب بین دوربین مداربسته مورد نظر و سایر تجهیزات جانبی مانند کابل، دستگاه پخش و ضبط، نرم افزارهای مربوطه و نوع شبکه برای مدل های تحت شبکه
• توجه به بودجه تخصیص داده شده و نمونه های متناسب با این قیمت در بازار
• توجه به کیفیت تصویری مورد نظر،رزلوشن، سرعت انتقال داده، دامنه دید مورد انتظار، شرایط محیطی و عوامل موثر دیگر و انتخاب نمونه و مدل متناسب با این ویژگی ها
• سرویس دهی مرتب و تعمیر به موقع دوربین مدار بسته در صورت وجود مشکل و ایراد

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون