دسته بندی ها

اطلاعات تماس فروشندگان و قیمت انواع مدل شومینه مدرن

فروشندگان و مجریان

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل شومینه مدرن

شومینه مدرن

شومینه در هر خانه ایی باشد حال و هوای آن خانه را خاص میکند. در فضا های مدرن و امروزی نیاز است که تغییر در شکل و نوع شومینه ها داده شود. شومینه مدرن طراحی متفاوتی دارد و استفاده از آنها در دکوراسیون داخلی بسیار مورد استقبال طراحان قرار گرفته است. انتخاب شومینه متفاوت برای منزل به ما این امکان را میدهد که دکوراسیونی خاص و مدرن داشته باشیم. شومینه اگر چه نقش گرمایشی در خانه را به عهده دارد اما در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده از شومینه بیش از نقش گرمایشی نقش ایفا میکند.
انواع شومینه های مدرن:
شومینه های الکی، شومینه الکی فانتزی، شومینه گازی، شومینه گازی دودکش، شومینه های گازی (LCD) ، شومینه های برقی.
شومینه الکی: جزو دسته شومینه های مدرن میباشد که امروزه بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. علاوه بر مقرون به صرفه بودن نسبت به شومینه های سنتی است. شومینه های الکی نیاز به نصب دودکش ندارد و تمیز کردن آنها بسیار ساده است.
شومینه الکی فانتزی: میتوانیم شومینه الکی قابل حمل و فانتزی داشته باشیم که با خودمان به هر فضایی که میخواهیم ببریم.
شومینه گازی: این شومینه ها باید پیش بینی جای آنها از قبل در ساختمان شده باشد شومینه گازی نسبت به باقی شومینه ها گرمای بیشتری دارد. شومینه های گازی مدرن در انواع شومینه دیواری LCD و شومینه ساده دودکش دار موجود است.
شومینه گازی دودکش دار در فضاهای نسبتا بزرگ نصب میشود و برای نصب و نگهداری شومینه های گازی دودکش دار باید از افرادی که در این کار تخصص دارند کمک گرفت. شومینه گازی LCD جزو دسته شومینه هایی است که برای فضاهای کوچک استفاده می شود و خیلی راحت روی دیوار نصب میشود.
شومینه برقی: این شومینه ها نیاز به جای پیش بینی از قبل را ندارند و در هر فضایی میتوان از آنها استفاده کرد فقط کافی است که به پریز برق دسترسی داشته باشیم. نیازی به نصب دودکش و یا پاک سازی ندارد. این شومینه ها قابلیت دکوری بودن را نیز دارند که در تمام فصول از شعله آن بدون گرما می توان استفاده کرد.
تهیه و تدوین توسط سایت ساختمون

مطالب مفید درباره شومینه مدرن