دسته بندی ها

اطلاعات تماس فروشندگان و قیمت انواع مدل شومینه الکلی

فروشندگان و مجریان

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل شومینه الکلی

شومینه های الکلی

شومینه الکلی یا همان شومینه اتانولی شومینه مدرن و رومیزی است که هم می توان روی دیوار نصب کرد هم روی میز قرار داد هر جا که شما دوست داشته باشید. این شومینه ها بعنوان سوخت پاک شناخته شده اند زیرا دوده یا خاکستر تولید نمی کند، هیچ بوی نامطبوعی و یا گاز سمی حس نمیشود.
راندمان شومینه های اتانولی:
- به مدل شومینه بستگی دارد اعم از سایز و طرح، که بازده حرارتی مختلفی دارند و برخی از شومینه های اتانولی شعله بزرگتری دارند و بازدهی حرارتی بالاتری نیز دارند.
- یکی از عواملی که بر بازده گرمایشی شومینه الکلی تاثیر دارد کیفیت اتانول مصرفی میباشد. باید از اتانول مخصول شومینه استفاده کرد که این اتانول ها دارای درجه خلوص بالایی دارند تا از حرارت بیشتری بهره برد و سوخت مطمئن تری را داشته باشید.
- اندازه بزرگی شعله شومینه، هر چه شعله شومینه بزرگتر باشد توان گرمایشی آن نیز بیشتر است.
این شومینه ها نیاز به تعبیه دودکش ندارند و مثل هر شومینه دیگری با سوخت واقعی همراه هستند و مقداری از اکسیژن اتاق را کم میکنند بنابراین نباید تمامی محل های ورود و خروج هوا را کامل بست و لازم است هوا داخل اتاق جریان داشته باشد.
شومینه های الکلی شومینه های مدرنی هستند که زیبایی را از نظر طراحان دکوراسیون داخلی به منزل شما می آورند و یک نوع شومینه پرتابل یا قابل حمل هستند و یک وسیله تزئینی برای دکوراسیون داخلی است که در قلب آن شعله آتش الکلی خودنمایی میکند. در انواع شومینه های دیواری، رومیزی، مدرن و کلاسیک تولید می شوند. و با طراحی های مختلف و ساخت فوق العاده زیبایی که دارند با هر مدل از دکوراسیون هماهنگ می شوند.
تهیه و تدوین توسط سایت ساختمون

مطالب مفید درباره شومینه الکلی