دسته بندی ها

اطلاعات تماس فروشندگان و قیمت انواع مدل شومینه برقی

فروشندگان و مجریان

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل شومینه برقی

شومینه برقی
جدید ترین شومینه های موجود در بازار شومینه های برقی میباشد. شومینه های برقی نه تنها اتاق را گرم میکند با طراحی های مختلف از جمله شومینه مدرن برقی، شومینه کلاسیک برقی، شومینه دیواری برقی، شومینه زمینی برقی و حتی شومینه های قابل حمل برقی (پرتابل) نظر طراحان دکوراسیون داخلی را بسیار جذب کرده است.
در شومینه های برقی جلوه بصری آتش و دود وجود دارد که با استفاده از هیزم هایی از جنس کامپوزیت هیزم هایی شبیه هیزم واقعی تعبیه شده و داخل آن لامپ هایی که از نوع RGB LED است باعث نمایش شعله آتش با نور پردازی و انتخاب رنگ دلخواه برای ما به وجود میآورد.
از مزیت های شومینه های برقی این است که این شومینه ها در تابستان هم میتوانیم روشن بماند و از شعله آتش آن که بسیار واقعی به نظر میرسد لذت ببرید و از سیستم گرمایشی آن استفاده نکنیم. شدت شعله، ارتفاع و رنگ شعله به دلخواه شما میباشد و از راه دور با کنترل و یا سیستم های هوشمند از قبیل تلفن همراه قابل تنظیم و کنترل میباشد.
از امنیت بسیار بالایی برخوردار است شومینه برقی بازدهی بالا و بدون آلاینده ایی دارند و این شومینه ها سوخت پاک دارند. نصب و راه انداز شومینه های برقی بسیار آسان است، برای نصب شومینه های سنتی لازم است که فضایی را از قبل تعیین کنید اما برای شومینه های برقی نیازی به این کار نیست از همان سیستم استاندار خانه و بدون نیاز به سیم کشی خاصی میتوانید برای راه انداز شومینه های برقی استفاده کرد و فقط کافی است آن را نزدیک پریز برق قرار دهید و دوشاخه را به آن متصل کنید. در فضای خانه نیز صرفه جویی می نمایند.
کار شومینه های برقی ایجاد گرما از طریق الکتریسیته می باشد و تبدیل انرژی الکتریسیته به انرژی گرمایی است و برای تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی گرمایی از هیتر برقی استفاده می شود که با عبور انرژی الکتریسیته از هیتر شومینه برقی، سبب تولید گرما میشود. گرمایی که توسط هیتر تولید میشود توسط یک فن طولی یا پروانه بادبزن از داخل شومینه به بیرون انتقال میابد. سرعت انتقال هوا از شومینه برقی به محیط زیاد میباشد و این باعث می شود که بازهی بالای گرمایشی داشته باشد.
تهیه و تدوین توسط سایت ساختمون

مطالب مفید درباره شومینه برقی