دسته بندی ها

اطلاعات تماس فروشندگان و قیمت انواع مدل پرده برقی

فروشندگان و مجریان

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل پرده برقی

پرده برقی
یکی از امکانات یه خونه مدرن و امروزی پرده برقی است. در حالی که ظاهر پرده همان پرده عادی است به کمک ریموت به صاحب خانه کمک می کند که از باز و بسته کردن دستی پرده بی نیاز شود. به تناسب وزن پرده و نحوه باز شدن آن موتوری با توان مناسب انتخاب می شود، ریل انتخاب شده نیز باید با نوع موتور منتاژ شود.
پرده برقی با توجه به انواع آنها قطعات مختلف دارند ولی اصلی ترین که در اکثر پرده برقی ها کاربرد دارد عبارتند از: ریموت، ریل و متعلقات، موتور پرده برقی.
پرده برقی شامل :
1- موتور پرده برقی:
-پرده برقی بالارو: این نوع موتور به صورت عمودی پرده را بالا و پائین میکند. در این نوع پارچه پرده برقی باید مناسب انتخاب شود و انتخاب نوع پارچه محدود خواهد بود.
- پرده برقی وسط بازشو: این نوع موتور به صورت افقی از وسط پرده را به دو طرف هدایت می کند. پرده عادی منزل بدون هیچ گونه تغییر به ریل میل پرده وصل می شود و احتیاج به پرده خاصی نیست.
- پرده برقی کنار رو: این نوع موتور به صورت افقی پرده را از یک طرف کنار می زند. پرده عادی منزل بدون هیچ گونه تغییری به ریل میل پرده وصل می شود و احتیاج به پرده خاصی نیست.
2- ریموت:
- ریموت دوازده کاناله: 12 عدد موتور پرده برقی را هم زمان یا جداگانه میتواند کنترل کند.
- ریموت پانزده کاناله: 15 عدد موتور پرده برقی را هم زمان یا جداگانه میتواند کنترل کند.
- ریموت پنج کاناله: 5 عدد موتور پرده برقی به صورت هم زمان یا جداگانه میتواند کنترل کند.
- ریموت تک کاناله: یک عدد موتور پرده برقی را می تواند کنترل کند و مناسب منازل با یک پرده برقی است.
3- ریل و متعلقات: اندازه ریل پرده برقی با توجه به نیاز کارفرما متغییر است با استفاده از این ریل ها می توان پرده پارچه ای با هر نوع متریال، اندازه به ریل و گیره های آن وصل کرد.
انواع پرده برقی:
امروزه پرده برقی با طرح ها و مدل های مختلف طراحی و تولید می شوند. برخی از انواع پرده های برقی:
پرده برقی زبرا، پرده برقی بامبو پرده برقی بالا و داخلی لوله ، پرده برقی کنار و معمولی، پرده برقی شید، پرده برقی توپلار، پرده برقی کرکره ای، پرده برقی کنار رو تسمه ای، پرده برقی لوردراپه، پرده برقی رومن، پرده برقی پارچه ای، ، پرده برقی ریموت دار، و ...
تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون