دسته بندی ها

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه دکوراسیون داخلی

دیزاین منزل با رنگ صورتی تمشکی

undefined
Sakhtemoon
دیزاین منزل با رنگ صورتی تمشکی

این رنگ شاد، به ویژه زمانی که با رنگ صورتی ملایم ترکیب شود ، بسیار زیباست. پیشنهاد می کنیم که این رنگ شاد را در دیزاین منزل و زندگی خود وارد کنید و با رنگ صورتی تمشکی، ایده های ما را پیاده سازی کنید.


در اتاق مخصوص مطالعه با نصب دو طبقه برای کتاب و یک میز کنار پنجره، فضای مطلوبی ایجاد می شود. صورتی روشن با کاغذ دیواری های طرح دار رنگ متفاوتی ایجاد می کند که با پنجره و مبل سبز رنگ و کوسن های صورتی  پلیشی رنگ متضادی به وجود می آورد. 

این اتاق که الهام گرفته از طرح های مراکشی است در کنار طرح ها و طیف رنگی صورتی تمشکی، ترکیب متفاوتی ایجاد می کند و فضایی آرامش بخش می سازد. 

نور طبیعی، این اتاق را از روشنایی پر می کند و رنگ صورتی تمشکی را در امتداد اتاق منعکس می کند. زمانی که در دیوار آجری ،کتابخانه و شومینه تعبیه شود، به نقطه فوکوس تبدیل می شود.


مبل هایی که به هم شباهتی ندارند مثل چند تا صندلی و یک نیمکت صورتی رنگ در سالن غذاخوری نمای مدرنی ایجاد می کنند.

کاغذ دیواری خاکستری با طرح گل های صورتی برای اتاق خواب خانم ها طرح شیکی به نظر می رسد. مبلمان سیاه، سفید و خاکستری کنتراست زیبایی در کنار رنگ های روشن ایجاد می کند و کمک می کند تا فضا اشغال شده به نظر نرسد. 

رنگ و طرح صورتی تمشکی به مبل راحتی جذابیت خاصی می دهد. 

با اضافه کردن صندلی صورتی چرمی، این کتابخانه سبز رنگ که در دیوار کار شده، هارمونی خاصی با سایر وسایل جانبی و دکوراسیون اتاق پیدا می کند.

برای اتاق خواب دختر بچه، طرح های گلدار با رنگ های آبی، صورتی و سبز روی پرده ها و بالش ها، فضای شادی ایجاد می کند. 

پیشنهاد می کنیم با کاغذ دیواری با طرح داخل تصویر، دور تا دور در ورودی را با رنگ صورتی بپوشانید. دکوراسیون سفید به شما اجازه می دهد تا ورودی منزل کاملا چشمگیر داشته باشید. 

میز چوبی حکاکی شده که کنار تخت قرار گرفته، سابقا آبی بوده اما مالک منزل تصمیم گرفته آن را به رنگ مورد علاقه خود یعنی صورتی تغییر دهد. 


در این اتاق پذیرایی، یک کاناپه فیروزه ای کنار پنجره قرار دارد. یک نیمکت با پارچه بنفش و طرح های الماس گونه با کاغذ دیواری صورتی تمشکی مکمل بی نظیری برای آن است. 

یک اتاق پذیرایی مدرن برای سرو غذاهای دلپذیر  فضای دلچسبی ایجاد می کند. با ترکیب رنگ ها انرژی و زیبایی را خلق کنید. 

ارسال دیدگاه یا سوال در مورد این مطلب
 
 
 امتیاز ۱ز ۰ آراء