دسته بندی ها

سقف شیبدار (سقف شیروانی - سقف شینگل)

فروشندگان و مجریان سقف شیبدار و شیروانی در مشهد

 • طراحی و اجرای تخصصی باغ ویلا طراحی صفر تا صد انواع پروژه های ساختمانی طراحی، نظارت ، اجرا طراحی و اجرای مدرن فضای سبز و محوطه طراحی و اجرای بام سبز(روف گاردن) و تراس ارائه ۳بعدی و انیمیشن
  آدرس: وکیل ایاد
 • مجری تخصصی به روزترین طرح های سقف شیبدار اجرای انواع سقف های کلاسیک و مدرن مجری انواع سالن های صنعتی و تولیدی و گلخانه ای کارشناس اتحادیه معماران مشهد
  آدرس: احمدآباد
 • پوشش سقف باران به مدیریت آقای استادی، نمایندگی انحصاری Acrotile و همچنین مرکز پخش ایرانیت، آردواز، سفال بام، پلی کربنات، ورق های رنگی میباشد.
  آدرس: جاده آسیایی مشهد قوچان
 • پارسیس بام مجری انواع سقف های شیبدار در مشهد و خراسان بزرگ تمامی عکس های ارسالی اجرای گروه پارسیس بام میباشد برای اطلاعات بیشتر پارسیس بام را در اینترنت سرچ کنید
  آدرس: بلوار توس
 • اجرای انواع سقف های شیبدار - شیروانی - آلاچیق اجرای انواع سقف های ریلی نماینده فروش روفتایل پارس در مشهد فروش مستقیم تمامی ملزومات سقف
  آدرس: احمد آباد

راهنمای انتخاب انواع مدل های سقف شیبدار

هر بنایی نیاز به یک سقف دارد و انتخاب مناسب سقف باعث افزایش طول عمر و کاهش خسارت در بنا می گردد سقف یک بنا با توجه به موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی منطقه انتخاب می شود. 
سقف های شیبدار در مناطقی که بارش باران در آنجا زیاد است بسیار مورد استفاده قرار می گیرد مانند مناطق شمالی ایران. آب روی سقف شیبدار با سرعت از روی بام ساختمان خارج می شود و کمک می کند آسیبی به بنا نرسد و بنا دچار نم ، رطوبت و یا نشتی آب نشود. پوشش های سقف شیبدار معمولا مشخصاتی مشابه هم دارند و بسته به نوع سقف شیبدار از آنها استفاده می شود. سقف های شیبدار نسبت به سقف های مسطح دارای وزن کمتری هستند و اجرا و نصب آنها آسان تر و سریع تر می باشد. 
از سقف های شیبدار معمولا برای سقف ویلا ، سوله ، آلاچیق و سر درب منازل استفاده می شود. استفاده ازسقف شیبدار نه تنها به عمر بنا و کاهش خسارت به بنا کمک می کند، بلکه باعث هرچه زیباتر شدن نمای یک ساختمان می شود ، زیرا در نمای ساختمان، نمایی به غیر از دیوار ها برای ساختمان ایجاد می کند و در داخل ساختمان، سقف بلند تر می شود، حجم داخلی ساختمان بیشتر می شود و اتاقی کوچکی که به اتاق زیر شیروانی معروف است، بسته به نیاز و سلیقه افراد در ساختمان ایجاد می شود. 
اگر تصمیم به خرید سقف شیبدار را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان خراسان رضوی هستید، از بین انواع مختلف این محصول در شهر مشهد سقف شیبدار با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در مشهد موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.


خرید سقف شیبدار در شهر مشهد، استان خراسان رضوی


در مراحل اجرای یک سقف شیبدار، پس از اتمام اجرای سقف طبقه آخر، پوشش سقف شیبدار بر روی آن نصب می‌شود. سازه سقف شیبدار، معمولا برای اکثر سقف ها یکسان است و نوع پوششی که روی آن نصب می شود، نوع سقف شیبدار را مشخص می کند. پوشش های سقف شیبدار دارای انواع مختلفی هستند مانند آندولین، آندوویلا، شینگل، فورتیزا، دکرا، تایل و سفال، فلزی، چوبی و ورق گالوانیزه.
امروزه مصالح بسیاری برای پوشش های سقف شیبدار مورد استفاده قرار می گیرد که علاوه بر این که عایق رطوبتی هستند، دارای ظاهری بسیار زیبا، مقاوم و سبک می باشند. معمولا زیر سازه سقف از انواع عایق های حرارتی، رطوبتی و صوتی استفاده می شود. 
علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان سقف شیبدار در مشهد درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب سقف شیبدار" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع این محصول با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان خراسان رضوی، شهر مشهد داشته باشید. این که فروشندگان در مشهد چه نوع سقف شیبدار و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید این محصول خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع سقف شیبدار را در بین فروشندگان شهرهای استان خراسان رضوی با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع این محصول در شهر مشهد انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره سقف شیبدار