دسته بندی ها

سقف شیبدار (سقف شیروانی - سقف شینگل)

فروشندگان و مجریان سقف شیبدار و شیروانی در کرج

  • شرکت آسمانه سازه ایساتیس با بیست و پنج سال تجربه در امر مشاوره ،طراحی ،نظارت و اجراء سقف های شیبدار تایل کینگستون کانادا ایزوشینگل وسفال طبرستان
    آدرس: مهرشهر

راهنمای انتخاب انواع مدل های سقف شیبدار

هر بنایی نیاز به یک سقف دارد و انتخاب مناسب سقف باعث افزایش طول عمر و کاهش خسارت در بنا می گردد سقف یک بنا با توجه به موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی منطقه انتخاب می شود. 
سقف های شیبدار در مناطقی که بارش باران در آنجا زیاد است بسیار مورد استفاده قرار می گیرد مانند مناطق شمالی ایران. آب روی سقف شیبدار با سرعت از روی بام ساختمان خارج می شود و کمک می کند آسیبی به بنا نرسد و بنا دچار نم ، رطوبت و یا نشتی آب نشود. پوشش های سقف شیبدار معمولا مشخصاتی مشابه هم دارند و بسته به نوع سقف شیبدار از آنها استفاده می شود. سقف های شیبدار نسبت به سقف های مسطح دارای وزن کمتری هستند و اجرا و نصب آنها آسان تر و سریع تر می باشد. 
از سقف های شیبدار معمولا برای سقف ویلا ، سوله ، آلاچیق و سر درب منازل استفاده می شود. استفاده ازسقف شیبدار نه تنها به عمر بنا و کاهش خسارت به بنا کمک می کند، بلکه باعث هرچه زیباتر شدن نمای یک ساختمان می شود ، زیرا در نمای ساختمان، نمایی به غیر از دیوار ها برای ساختمان ایجاد می کند و در داخل ساختمان، سقف بلند تر می شود، حجم داخلی ساختمان بیشتر می شود و اتاقی کوچکی که به اتاق زیر شیروانی معروف است، بسته به نیاز و سلیقه افراد در ساختمان ایجاد می شود. 
اگر تصمیم به خرید سقف شیبدار را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان البرز هستید، از بین انواع مختلف این محصول در شهر کرج سقف شیبدار با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در کرج موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.


خرید سقف شیبدار در شهر کرج، استان البرز


در مراحل اجرای یک سقف شیبدار، پس از اتمام اجرای سقف طبقه آخر، پوشش سقف شیبدار بر روی آن نصب می‌شود. سازه سقف شیبدار، معمولا برای اکثر سقف ها یکسان است و نوع پوششی که روی آن نصب می شود، نوع سقف شیبدار را مشخص می کند. پوشش های سقف شیبدار دارای انواع مختلفی هستند مانند آندولین، آندوویلا، شینگل، فورتیزا، دکرا، تایل و سفال، فلزی، چوبی و ورق گالوانیزه.
امروزه مصالح بسیاری برای پوشش های سقف شیبدار مورد استفاده قرار می گیرد که علاوه بر این که عایق رطوبتی هستند، دارای ظاهری بسیار زیبا، مقاوم و سبک می باشند. معمولا زیر سازه سقف از انواع عایق های حرارتی، رطوبتی و صوتی استفاده می شود. 
علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان سقف شیبدار در کرج درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب سقف شیبدار" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع این محصول با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان البرز، شهر کرج داشته باشید. این که فروشندگان در کرج چه نوع سقف شیبدار و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید این محصول خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع سقف شیبدار را در بین فروشندگان شهرهای استان البرز با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع این محصول در شهر کرج انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره سقف شیبدار