کرکره برقی اتوماتیک، قیمت فروش انواع کرکره برقی

فروشندگان و مجریان کرکره برقی

راهنمای انتخاب کرکره برقی اتوماتیک، قیمت فروش انواع کرکره برقی

فاکتورهای اصلی در انتخاب کرکره برقی
مکان نصب کرکره برقی : برای فضاهایی با تردد بالا مثل اماکن صنعتی باید از کرکره برقی با موتور ساید استفاده کرد . اما برای فضاهایی که امنیت آنها در اولویت قرار دارد، مانند پارکینگ های منازل، درب واحدهای تجاری و ... اولویت استفاده با کرکره هایی با موتورهای توبولار است.
مساحت کرکره برقی : مساحت کرکره برقی از اصلی ترین فاکتورها در انتخاب نوع تيغه و موتور سیستم می باشد.
برای درب های کرکره ای تا مساحت 5مترمربع تیغه 60 میلیمتری
برای درب های کرکره ای تا مساحت 20مترمربع تیغه 80 میلیمتری
برای درب های کرکره ای تا مساحت 40مترمربع تیغه 100 میلیمتری
تعدد باز و بسته شدن کرکره برقی در شبانه روز: بسته به میزان تردد ، هر 10 کیلوگرم وزن کرکره به میزان 9 تا 14 نیوتن بر متر توان موتور را مورد استفاده قرار می دهد. برای پارکینگ یک منزل شخصی و یا یک واحد تجاری حداقل توان 9 و حداکثر 14 نیوتن بر مترمربع در نظر گرفته می شود.
انتخاب موتور کرکره برقی : موتورهای مورد استفاده در این سیستم به دو نوع تقسیم می شوند، موتور هاي توبولار که مناسب برای استفاده در مکان هایی هستند که نیاز به امنیت دارند. نوع دوم این موتورها موتورهاي سايد هستند که برای فضاهای با تردد بالا مناسب می باشند.
ريل کرکره برقی: دو نوع ریل در این سیستم مورد استفاده قرار می گیرد. نوع اول که متداولترین نوع نیز هستند، ريل هائي با قابلیت قرارگیری در داخل فريم درب برقی کرکره ای هستند که از پشت به ديوار پيچ مي شوند . نوع دوم ریل هایی هستند که از بغل به دیوار پیچ می شوند تا احتمال برخورد وسایل نقلیه با ریل و آسیب دیدن سیستم کاهش یابد.
انواع کرکره های برقی :از انواع کرکره های برقی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
1. درب کرکره برقی صنعتی
2. درب کرکره برقی تجاری و پارکینگی
3. استفاده از درب کرکره برقی به عنوان محافظ
4. درب کرکره برقی فولادی یا گالوانیزه
5. درب کرکره برقی با تیغه های پانج
6. کرکره برقی شیشه ای
انواع کرکره های برقی تولید ایران، ایتالیا و .... در بازار ایران موجود می باشد که بسته به نوع نیاز و کاربرد می توانید از بین آنها به انتخاب بپردازید.