دسته بندی ها

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه دکوراسیون داخلی

کاربردهای رنگ خاکستری در دکوراسیون منزل

undefined
Sakhtemoon
کاربردهای رنگ خاکستری در دکوراسیون منزل

اگر بیشتر دقت کنید، می بینید که رنگ خاکستری به علت خنثی بودن ، با هر استایلی از طراحی هماهنگی دارد. از این روش ها برای بکارگیری رنگ خاکستری در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید.


کاغذ دیواری ملایم خاکستری و زرد این امکان را می دهد تا جزییات روی دیوار بدرخشند. 

اینجا از جنس کامپوزیت و با رنگ خاکستری ساخته شده است و پلت فرم خانه سبز در سال 2011 را دارد و جنبه خاص و زیبایی در بیرون از منزل ایجاد می کند. 

کابینت های خاکستری و کاغذدیواری طرح دار، طرحی مدرن به این آشپزخانه زیبا و سالن غذاخوری می دهد.

یک آشپزخانه سفید ایده آل است اما همیشه کارا نیست. سطح کابینت ها را بازسازی و آنها را با خاکستری ملایم رنگ کنید. رنگ زیبا و جذابی دارد و در یک آشپزخانه سفید بدون هر گونه نقص و ایرادی خواهد بود. 

دیوارهای خاکستری، صندلی و فرش یک طرح آرامش بخش در سالن ایجاد می کند. 

ایجاد یک دفترکار آرامش بخش می تواند به سطح تولید و استفاده بهینه کمک کند. پوشش کف سفید و خاکستری به محیط سنتی خانه متانت و آرامش خاصی می دهد. 

پوششی از رنگ های غیر قابل انتظار مانند قرمز مرجانی، نیلی، صورتی و خاکستری مجموعه کاملی ایجاد می کند. 

در این سالن جذاب، دیوار آبی و خاکستری تیره مکمل مناسبی با کاناپه خاکستری است. صندلی مخملی و کاغذ دیواری فضا را روشن تر نمایش می دهند. 

طیف رنگی خاکستری از تیره تا روشن فضای اتاق را بزرگتر نشان می دهد. چنانچه این رنگ را با قرمز گیلاسی ترکیب کنید، اتاقی کلاسیک و زیبا خواهید داشت. 

در سالن اتاق تابستانی گونه ها و بافت های متفاوت را کنار هم ترکیب کنید.

خاکستری رنگی مناسب برای پاییز و تابستان است. پیشنهاد می کنیم در فضای باز، کوسن های سبز و آبی روشن روی کاناپه قرار دهید. رنگ کوسن ها را به سادگی می توانید تغییر دهید. 

ارسال دیدگاه یا سوال در مورد این مطلب
 
 
 امتیاز ۱ز ۰ آراء