دسته بندی ها

نمای اکسپندد متال

فروشندگان و مجریان نمای اکسپندد متال

  • سرپرست دپارتمان مهندسی آراوند با بیش از ۱۵سال سابقه اجرایی طراحی داخلی و دکوراسیون منزل طراحی نماو فضای سبز طراحی تجاری و اداری
    آدرس: مشهد.خیابان جانباز

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل نمای اکسپند متال

نمای اکسپندد متال
نمای اکسپندد متال یا استرچ متال، صفحات فلزی است که بعد از طی نمودن فرآیند تولید با روشی ویژه برش میخورد و بعد از آن کشش یا استرچ متال قرار میگیرد. پنل اکسپندد متال دارای ضخامت های مختلف و رنگ های مختلفی است که میتوان آن را سفارشی کرد. این پنل ها کاربرد های زیادی در صنعت ساختمان و طراحی شهری دارند و برای طراحان و معمار ها دارای ایده های بسیار هستند. ورق فلزی پنل های اکسپنددد متال از جنس آهن، آلومینیوم، برنج، مس و استیل میباشد.
قبل از آن که پنل های اکسپندد متال را سفارش دهیم باید در موارد زیر تصمیم گیری انجام شود:
طرح معمای سطح مورد نظر ، تعیین مشخصات و ابعاد پنل، طول و عرض چشمه و پهنای پنل های اکسپندد متال، نوع متریال را انتخاب کنیم که ورق آهنی، استیل، آلومینیومی و ...، ضحامت ورق، جنس پوشش انتخابی، انتخاب کد رنگ، ابعاد ورق و تعداد شیت ورق ها با توجه به ابعاد پروژه را باید مشخص کرد.
نمای اکسپندد متال را به عنوان پوسته دوم نما میتوان استفاده کرد که معمولا بر روی نمای شیشه ای کرتین وال برای کنترل تابش خورشید مورد استفاده قرار میگیرد. در چشمه های اکسپندد متال تنوع بالایی وجود دارد که با نورپردازی مناسب در پشت این پنل ها نمای ساختمان در شب جذاب میگردد.
مزایای نمای اکسپندد متال:
پنل های اکسپندد متال دارای چشمه های متنوعی هستند و این تنوع چشمه باعث میشود که ایده های وسیعی در اختیار معماران و طراحان نما قرار بگیرد. تولید این پنل ها در داخل کشور انجام میشود بر عکس گذشته که وارداتی بوده در نتیجه قیمت این نما بسیا کاهش پیدا کرده است و قیمت تمام شده نمای اکسپندد متال مناسب میباشد. نمای اکسپندد متال خاصیت سه بعدی بودن، به نما میدهد و تنوع بسیار بالایی در طراحی و اجرای نمای دارد و نمای ساختمان را متفاوت میکند. این نما دارای طرح ها و رنگ های متنوعی میباشد.
تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون