دسته بندی ها

نمای کرتین وال لامل

فروشندگان و مجریان نمای کرتین وال لامل

  • کارخانه طلوع ، یکی از بزرگترین تولید کنندگان ورق های کامپوزیت و آلومینیومی در ایران میباشد تولید کننده ورق های کامپوزیت نما : طلوع باند ، رینوباند ، آلواورجینال باند ، شاین باند میباشد.
    آدرس: پونک
  • تولیدکننده درب وپنجره یوپی وی سی،آلومینیوم،ترمال بریک،نان ترمال،کرتین وال و اسپایدر، فریم لس وشیشه چند جداره انبوه سازی،نوسازی و بازسازی بدون تخریب نماینده رسمیVistabest-Wintech-SARAY
    آدرس: اشرفی اصفهانی
  • مجری انواع درب های هوشمند مشاوره.طراحی واجرای انواع درب های اتوماتیک (کشویی.تلسکوپی و...) اجرای انواع شیشه های سکوریت اجرای کابین دوش حمام با یراق آلات تمام استیل
    آدرس: بنفشه

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل نمای کرتین وال

نمای کرتین وال
نمای کرتین وال شیشه ای از جدیدترین و زیباترین نماهای ساختمانی امروزی میباشد که در این نما شیشه و آلومینیوم در آن به کار رفته است .در این نوع نما از پروفیل آلومینیوم استفاده می شود و نمای مشبکی است. ضخامت شیشه های استفاده شده در این سیستم 18 تا 40 میلیمتر می باشد. نمای کرتین وال عایق صوتی و عایق حرارتی می باشد.
نمای کرتین وال به صورت صنعتی ساخته می شود و در برابر زلزله ، باد و تکان های شدید مقاوم است و در مواقع ضروری انعطاف پذیری خاصی دارد و به دو گونه ی فریم لس و فیس کوپ ساخته می شود. در این گونه نما ها، نیاز به زیر سازی وجود ندارد چرا که سطح مقطع یک پروفیل آلومینیوم بزرگ است و مقاومت زیادی دارد . نمای کرتین وال در واقع بهترین نمای شیشه ای ساختمان از نظر مسائل سازه در ارتفاع محسوب می شود.
برخی از خصوصیات نمای کرتین وال :
نداشتن محدویت رنگ
میتوان مقاطع و اندازه های مختلف ایجاد کرد.
امکان استفاده در ابعاد و سایز متفاوت
اجرا به صورت تمام آلومینیومی
قابلیت استفاده از شیشه ها دو و سه جداره
به وجود آوردن سطح عایق دما با استفاده از پروفیل های ترمال بریک
استفاده از درپوش های گوناگون
تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون