دسته بندی ها

اطلاعات تماس فروشندگان و قیمت انواع مدل نمای اسپایدر

فروشندگان و مجریان

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل نمای اسپایدر

نمای اسپایدر
به نمای اسپایدر، نمای مدرن شیشه ای خود ایستا نیز گفته میشود در این نمای ساختمان شیشه به وسیله اتصالات نقطه ای به سازه وصل می شوند. این اتصالات و بست های اسپایدر تمام استیل بوده و به صورت چنگکی به شیشه متصل می شود. کاربرد نمای اسپایدر در ساختمان های اداری و تجاری می باشد. ساختار سازه ای نمای اسپایدر از سازه های فلزی، کابلی و شیشه ای می باشد که با توجه به کاربرد ساختمان، در نما استفاده می شود .
نمای اسپایدر به گونه ایی طراحی شده که مانع از نفوذ جریان هوا و آب به فضای داخلی ساختمان می شود. با انواع ساختار شیشه ای این نما می تواند اجرا شود از جمله شیشه لمینت، شیشه دو جداره، لمینت دو جداره ، شیشه سکوریت و کریستال... که با توجه به شرایط محیطی و کاربردی ساختمان استفاده می شود. ضخامت شیشه های آن بر اساس نیرو های وارده و رنگ شیشه بر پایه پارامتر های عبور نور و طراحی معماری تعیین می گردد. می توان از شیشه های ضد تشعشع آفتاب استفاده کرد هم از تابش تشعشعات مضر آفتاب به داخل ساختمان جلوگیری کند و هم باعث خنثی شدن گرمای بیش از حد آفتاب شود .
به علت نداشتن فریم فلزی اطراف شیشه باعث می شود وسعت دید بالاتری نسبت به نماهای ساختمانی دیگر داشته باشیم. طراحی نمای اسپایدر، بایستی به صورت کاملا مهندسی طراحی و اجرا شوند . نمای اسپایدر را میتوان با انواع مصالح ساختمانی از جمله ورق کامپوزیت، فریم لس، سفال نما، سنگ و... ترکیب کرد. از ویژگی های نمای اسپایدر سرعت بسیار بالای تولید و اجرای آن نسبت به سایر متریال های ساختمانی است .
ویژگی های نمای اسپایدری :
انعطاف پذیری بالا در اجرا هایی به صورت خم و صاف
سبکی
شفافیت
تحمل بهتر زلزله
لرزه پذیر بودن
پوشش دکوراتیو نمای خارجی
قابلیت تلفیق با نماهای دیگر
اجرای سریع و آسان