دسته بندی ها

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه دکوراسیون داخلی

سرمایه گذاری در بازار مسکن | آری یا خیر؟

logo
Sakhtemoon
سرمایه گذاری در بازار مسکن | آری یا خیر؟

امروزه با تغییرات و شرایط مسکن افراد زیادی به سرمایه گذاری در بازار مسکن فکر می کنند. ولی آیا با این شرایط سرمایه گذاری مذکور سود آور خواهد بود؟


در شرایط اقتصادی کنونی که قیمت بسیاری از کالا ها مدام در حال تغییر است و فعلا خبری از ثبات اقتصادی نیست بسیاری از مردم به فکر سرمایه گذاری در راه های مختلف افتاده اند. علاوه بر شرایط حاکم جو روانی که در مورد پایین آمدن ارزش پول نقد وجود دارد مردم را وادار به سرمایه گذاری کرده است. اما بسیاری از مردم عادی از شرایط بازار های اقتصادی بی خبر هستند و ممکن است به دنبال برخی خبر ها که گاه منبع موثق هم ندارند به سراغ راه های اشتباه بروند و در زمینه ای نامطمئن سرمایه گذاری کنند. در این مقاله وبسایت ساختمون ما به بررسی شرایط و مسائل پیرامون سرمایه گذاری در مسکن میپردازیم. همچنین اگر به موضوعات دیگری از قبیل آشنایی با مدل های مختلف پرده ها (مثل پرده زبرا و پرده کرکره)، آشنایی با نمونه های مختلف سقف کاذب و مزایای هر کدام از آن ها، مزایای استفاده از پنجره های دو جداره و موارد دیگر علاقه مند هستید می توانید به مقالات دیگر وبسایت ساختمون مراجعه نمایید و از مطالب و مقالات آن بهره مند گردید.

5796

رقبای مسکن در بازار سرمایه گذاری

به طور کلی این روز ها سرمایه گذاری در چند بازار مختلف از قبیل سکه، دلار و طلا رواج دارد. در روز های پایانی سال معمولا قیمت سکه و طلا به دلیل نزدیک شدن به عید نوروز افزایش می یابد. این افزایش قیمت طبیعی است. زیرا در این دوره تقاضا هم زیاد است و تجربه نشان داده در بازار اقتصادی هرگاه تقاضا برای کالایی به طور چشمگیر افزایش یافته است به دنبال آن قیمت کالا هم، هر چه که بوده رشد داشته است. امسال اما این افزایش با شدت و شتاب بیشتری همراه بود. یک دلیل این افزایش قیمت غیر متعارف و نوسانات نرخ ارز بود که روی بازار طلا و سکه تاثیر بسیار زیادی گذاشت. اما موضوعی که در سرمایه گذاری در بازار طلا و سکه نسبت به بازار مسکن مطرح است بازده سریع تر