دسته بندی ها

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه دکوراسیون داخلی

ایده هایی برای استفاده از بشقاب ها بر روی دیوار

undefined
Sakhtemoon
ایده هایی برای استفاده از بشقاب ها بر روی دیوار

در این مطلب ایده های جالبی برای انواع تزیین دیوار توسط بشقاب ارائه کرده ایم . بشقابهای دکوری پتانسیل خوبی دارند، چرا که می توان با انواع روش ها روی بشقاب نقاشی کرد و ترکیبهای مختلفی از آن ها را بر روی دیوار به کار برد. بشقاب ها را می توان بصورت متقارن یا نامتقارن بر روی یک دیوار یا بر روی دو دیوار مجاور نصب کرد. از بشقاب ها می توان برای تزیین هر فضایی مانند آشپزخانه، اتاق ناهار خوری، اتاق خواب، پذیرایی و … استفاده کرد. در ادامه ایده های جالبی در این خصوص ارائه شده است.


آشپزخانه ها و فضاهای ناهار خوری

استفاده از بشقاب در آشپزخانه و ناهارخوری ها کاملا بجاست، چراکه آنها بشقاب هستند !! می توان از بشقاب های با طرح های مختلف (گلدار یا طرح میوه و …) در فضای ناهارخوری یا دیوار آشپزخانه استفاده کرد. بشقاب با رنگ های مختلف بر روی دیوارهای با رنگ خنثی یا تیره، به دیوار جلوه خوبی می دهد (رنگ بشقاب ها می تواند هم با رنگ آشپزخانه همخوانی داشته باشد و هم همخوانی نداشته باشد).

سایر فضاها

از بشقاب ها می توان برای تزیین دیوار اتاق نشیمن، راهروهای ورودی منزل و حتی اتاق خواب ها استفاده کرد. بشقاب های گلدار و همخوان (با سایزهای مختلف) نمای خوبی به خانه می دهند. بشقاب های رنگی که با دست بر روی آن ها نقاشی شده است و طرح هایی که با هم همخوانی ندارند، برای فضاهای مدرن کاربرد دارند. در واقع از بشقاب ها می توان برای هر نوع دکوراسیون داخلی استفاده کرد، نکته اینجاست که چگونه رنگ و سایز بشقاب ها انتخاب شده و چیده شود.

ارسال دیدگاه یا سوال در مورد این مطلب
 
 
 امتیاز ۱ز ۰ آراء