دسته بندی ها

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه دکوراسیون داخلی

ایجاد یک اتاق خواب با طرح کلاسیک

undefined
Sakhtemoon

انتخاب رنگ ها 


برای ایجاد فضایی آرام در اتاق، رنگ روتختی بنفش کمرنگ با حاشیه های ارغوانی انتخاب شد. برای دیوارها نیز از رنگ بنفش استفاده شد. در حالی که این رنگ، یکی از سخت ترین رنگ ها برای دکوراسیون می باشد اما با این حال نمایی بسیار زیبا و با شکوه می سازد.

ترکیب نو و قدیمی


اتاق تماما از اجزاء قدیمی و جدید ترکیب شده است. مبل پف دار از پارچه زیبا پوشیده شده و میراث خانوادگی است واز طرفی، رنگی نزدیک به رنگ دیوار دارد. 

ترکیبی از سنت و مدرنیته


با وجود داشتن مبل سنتی، طرح پارچه آن مدرن است. طراحان زیادی پیشنهاد می کنند که مبلمان سنتی منزل خود را با پارچه هایی جدید به روز کنید. برعکس، برخی از مبلمان های مدرن ممکن است با طرحی سنتی تر طراحی شوند. 

تفاوت کنتراست بین سیاه و سفید


کار هنرمندانه می تواند نقش بزرگی در فضاهای مختلف خانه داشته باشد. بهتر است از عکس ها یا تابلوهای سیاه و سفید استفاده کنید چراکه آنها کنتراست بالایی دارند.

استفاده از پرده ها در د وطرف پنجره را فراموش نکنید. 


در دو طرف پنجره، پرده به رنگ انگوری آویزان شده است. این پرده ها نقطه کانونی اتاق به شمار می روند.

دیوار بالای تخت


در فضاهایی مثل بالای  تختخواب که می تواند دکور زیبایی داشته باشد، این فرصت را دارید تا با رنگ، طرح، بافت و میزان روشنایی اتاق امکانات متفاوتی به وجود آورید. با انتخاب کوسن و روتختی نمای زیبایی به اتاق می بخشید. آباژور و میز آرایش و آینه نیز نقش مهمی در دکوراسیون اتاق شما دارد. 

بافت و رنگ پارچه ها 


از کنتراست ضعیفی در رنگ روتختی و بالش ها استفاده کنید. 


بازی با طرح ها 


اضافه کردن یک بافت و طرح روی پارچه ای که برجستگی دارد، عمق قابل توجهی به لحاف می دهد و با این حال، کنتراست الگو و طرح روی تخت قابل رویت و حتی از دور چشمگیر است. 


برای اینکه فضای قابل توجهی برای نگهداری لباس ها و مدارک مهم ایجاد شود، از کمدی کوچک به جای یک دراور استاندارد استفاده شده است. 

ارسال دیدگاه یا سوال در مورد این مطلب
 
 
 امتیاز ۱ز ۰ آراء