دسته بندی ها

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه دکوراسیون داخلی

راه حلهایی برای مرتب کردن وسایل دست و پاگیر

undefined
Sakhtemoon

فضای روی کابینت شما محدود یا کوتاه است؟ کابینت ها در حال انفجار هستند؟ چنانچه در مرتب کردن وسایل خود در منزل به مشکلاتی برخورد کرده اید، از راهکارهای هوشمندانه ی ما استفاده کنید.


راه حل: اگر نمی خواهید چیزی به یخچال نصب کنید و یا روی دیوار جای کافی برای نصب یک تابلو ندارید، بهتر است یک کابینت وسط آشپزخانه قرار دهید که جای مناسبی برای کاغذهاست. 

یک حمام با روشویی و سرویس بهداشتی کوچک دارید و فضا هم محدود است. 


راه حل: برای چنین حمامی، پشت سرویس بهداشتی، طبقه بندی شیشه ای نصب کنید تا قاب عکس و وسایل لازم را آنجا قرار دهید و در دسترس باشند و از طرفی عکس باعث می شود تا به فضا روحی داده  شود. 

بودجه و جای کافی ندارید که تا راهرویی برای عوض کردن لباس داشته باشید؟


راه حل: طبقه ای مکعب شکل برای کفش، دستکش، دستمال گردن و وسایل مورد نیاز برای بیرون رفتن اختصاص دهید. بالای طبقه هم جالباسی نصب کنید تا پالتو و کت در دسترس باشند. 


اندازه قاشق و وسایل آشپزخانه بزرگتر از پیشخوان آشپزخانه و یا کشوهاست. 


راه حل: از میله ای برای آویزان کردن وسایل مهم به دیوار استفاده کنید. با این راه هر آنچه نیاز دارید در معرض دید و جلوی دست خواهد بود. 

جای کافی برای وسایل تزیینی و بسته بندی کادو ندارید و زمان را از دست می دهید تا دنبال وسایل ضروری بگردید. 


راه حل: وسایل مشابه را جدا و قسمت بندی کنید تا همه چیز مرتب سر جای خود باشد. اگر جای محدودی دارید کمد کوچکی در اتاق کار و یا داخل کمد دیواری بگذارید. 

مایلید در آشپزخانه کابینتی متحرک برای مواد غذایی خشک داشته باشید اما از طرفی جای کافی ندارید. 


راه حل: یک کابینت بلند که از هر دو طرف باز شود مورد مناسبی است. این نه تنها راهی ساده برای نگهداری اقلام خشک است، بلکه دسترسی به وسایل را ساده تر میکند و در پس انداز و هزینه های مواد غذایی به شما کمک میکند. 

ایجاد یک فضای ذخیره در یک اتاق با اضلاع نا مرتب. 


یک فضای چندمنطوره فراهم کنید تا از هر سانتی متر ممکن از چوب لباسی و قفسه ها استفاده بهینه ببرید. این سیستم به شما اجازه می دهد تا با فضا سازگار شوید و تغییرات را مطابق سلیقه خود اعمال کنید. 

برای بازیافت در آشپزخانه جایی ندارید. 


کیسه ها ی بازیافت را در کابینت کوچک طبقه بندی شده در پارکینگ منزل قرار دهید. با این راه مواد بازیافت خود را سروسامان می دهید و آشغال ها دور از آشپزخانه خواهندبود. 

خیلی از وسایل باغبانی و ابزار در پارکینگ پخش و پلا هستند. 


راه حل: از میله ای برای آویزان کردن وسایل استفاده کنید تا وسایل ضروری مرتب باشند. از سبدهای سیمی که قابلیت اتصال دارند استفاده کنید و ابزار کوچک مثل میخ و پیچ را در آن قرار دهیدتا پیشخوان یا میز کار شما مرتب باشد. 

کمد اطاق خوابتان دیگر جا ندارد ؟


راه حل: از فضای زیر تخت استفاده کنید و وسایل خود را متناسب با نیاز فصلی در جعبه ای  قرار دهید و یا تختی انتخاب کنید که کشو داشته باشد.

ارسال دیدگاه یا سوال در مورد این مطلب
 
 
 امتیاز ۱ز ۰ آراء