دسته بندی ها

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه دکوراسیون داخلی

دکوراسیون پاییزی

logo
Sakhtemoon
دکوراسیون پاییزی

با کوتاه تر شدن روز، نورپردازی محل کار یا مطالعه ضرورت پیدا می کند. نورپردازی ملایمی که می تواند توسط یک چراغ مطالعه فانتزی انجام پذیرد، به قفسه های چوبی و کتب کتابخانه منزلتان زیبایی دوچندانی می افزاید.برای صرف شامی لذیذ در آرامش و فراغت کامل، بهتر است تعدادی بالش کوچک در فضای پشتی صندلی قرار دهید. با این کار می توانید حین صرف غذاهای پاییزی، حس گرمای لذت بخشی را تجربه کنید. برای تزئین هر چه بهتر فضاهای غذاخوری و نشیمن، از رنگ های خنثی استفاده کنید. سعی کنید رنگ های انتخاب شده، طبیعی به نظر برسند.

به عنوان مثال، استفاده از روکش های کرم رنگ برای بالش های کوچک مبلمان، آباژورهای شیری رنگ و شمع های تزئینی مطبوع کننده، فضای خانه را صمیمی تر نشان می دهند. احاطه شدن تخت خواب شما توسط پرده و حائل های ابریشمی می تواند به آن ظاهری شاهانه بدهد.

اگر فضای حمام به شما اجازه داد، می توانید یک صندلی راحتی در آن قرار دهید. علاوه بر اینکه با این کار می توانید استراحتگاه کاملا دنجی برای خودتان ایجاد کنید، شکل و شمایل کلی حمام تان به حمام آبگرم تخصصی، شباهت زیادی پیدا می کند. شیک ترین پارچه برای فصل پاییز، پارچه های دستبافت شطرنجی است. قرار دادن یک پشتی شیک یا صندلی که با همین نوع روکش پوشانده شده است، می تواند جلوه خاصی به منزلتان بدهد. اگر از نظاره رقص آتش در فصل سرما لذت می برید، شومینه را فراموش نکنید. توصیه می شود که هیزم های زینتی شومینه را در سبد شیکی قرار داده و به وسیله انبری تزئینی هر از چند گاهی، چینش هیزم ها را تغییر دهید.

انتخاب میز مناسب برای ایوان، می تواند بهانه خوبی را به اعضای خانواده بدهد که برای صرف عصرانه پاییزی و گذراندن اوقات فراغت، دور هم، جمع شوند. آویزهای زینتی برای روزهایی که خورشید زود طلوع می کند، توصیه می شود.
استفاده روکش ملحفه برای مبلمان، فضای منزل را صمیمی تر می کند. هر قدر انتخاب رنگ ها، طبیعی تر به نظر برسد، محیط منزلتان راحت تر و دلپذیرتر به نظر خواهد آمد.

قرار دادن میز مطالعه کوچکی در کنار پنجره، ایده آل ترین چیدمان برای مطالعه است. قرار دادن عسلی کوچک در این فضای دنج نیز توصیه می شود. طبق معمول، استفاده از بالش های گرم و نرم، آسودگی خیال شما را برای مطالعه فراهم می آورد و محیط مطالعه را دلپذیر می کند. این کار را می توانید صرفا با قرار دادن یک صندلی راحتی در گوشه آفتاب گیر منزلتان انجام دهید؛ در حالی که میز کوچکی را رو به روی آن برای گذاشتن کتاب ها و لیوان چای قرار داده اید.

صرف شامی رمانتیک، صرفا نبایستی در سالن ناهارخوری انجام پذیرد. می توانید با قرار دادن میز کوچک دونفره ای کنار شومینه منزلتان، اسباب یک شام به یاد ماندنی رافراهم کنید. البته، قرار دادن دستمال سفره های قرمز همراه با جلوه  نور شمع، فضا را دلچسب تر خواهد کرد.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون
ارسال دیدگاه یا سوال در مورد این مطلب
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای