دسته بندی ها

انواع مدل های کانکس اداری

فروشندگان و مجریان در تهران

  • ققنوس کانکس خاورمیانه سازنده انواع |کانکس|کاروان|کیوسک|کانکس سیار|کانکس نگهبانی|کانکس مسکونی|کانکس انباری|کانکس ساندویچ پنل|کانکس سرویس بهداشتی|کانکس کارگاهی|کانکس خودپرداز|کانکس بیت کوین|
    آدرس: صادقیه
  • فروش، اجرا و ساخت کانکس در مدل های مختلف گالوانیزه ، ساندویچ پانل و کامپوزیت حتی در محل شما
    آدرس: فلکه دوم صادقیه

راهنمای خرید، بررسی و انتخاب انواع مدل کانکس اداری

کانکس های اداری یکی از انواع کانکس ها هستند که استفاده از آن ها امروزه زیاد شده است. این کانکس ها معمولا برای ساختن ادارات و دفاتر کاربرد زیادی دارند. اما برای خریدن کانکس اداری مناسب بایستی اطلاعات لازم درباره انواع گوناگون آن ها و ویژگی های شان داشته باشیم تا بهترین گزینه را انتخاب کنیم.

کانکس های ادارای به پنج گروه مختلف تقسیم می شوند که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم. این گونه های مختلف عبارتند از: کانکس اداری سالنی، کانکس اداری دو اتاقه، کانکس اداری سه اتاقه، کانکس چند اتاقه و سالن اداری با سرویس بهداشتی و آبدارخانه

اگر تصمیم به استفاده از کانکس اداری را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواع مختلف کانکس اداری در شهر تهران کانکس اداری با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در تهران موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید کانکس اداری در تهران، استان تهران

کانکس های اداری سالنی

برای این کانکس ها طول های متفاوتی وجود دارد، طول 6 متری، 8 متری و یا 12 متری. همچنین عرض این کانکس ها معمولا 2.4 یا 3 متر می باشد. به دلیل اینکه انواع 12 متری جای بیشتری برای قرار دادن وسایل و تجهیزات مورد نیاز در ادارات را دارند پس بیشتر از مدل های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند و پرکاربرد تر هستند. با قرار دادن میز و صندلی و کمد ها و دیگر تجهیزات مورد نیاز می توان از این کانکس ها یک دفتر کار کامل ساخت که فقط آبدارخانه و سرویس بهداشتی ندارد.

کانکس های اداری دو اتاقه

اگر نیاز باشد که دو واحد اداری جدا از یکدیگر داشته باشیم باید از این کانکس ها استفاده کنیم. کانکس های اداری دو اتاقه که دو اتاق بزرگ دارند اما در خروجی مشترک می باشند. بین دو اتاق یک فضای خالی وجود دارد که به عنوان اتاق انتظار و یا اتاق منشی تعریف می شود. از این فضای خالی با نصب یک در می توانید آبدارخانه هم بسازید. چون از این دو کانکس به طور مجزا استفاده می شود پس باید هر کدام امکانات لازم نظیر تلفن ، برق، تهویه و دستگاه های سرمایشی و گرمایشی را داشته باشند.

کانکس های اداری چند اتاقه

همان طور که از نام شان پیداست، از آن جایی که این کانکس ها از چند اتاق مجزا تشکیل شده اند پس دارای ابعاد و اندازه ای بزرگ می باشند. ابعاد کانکس های اداری چند اتاقه 12 متر در 6 متر و یا حتی بزرگ تر است. درب ورودی اتاق های مختلف با یکدیگر مشترک بوده و رو به راهرو باز می شود. سپس به تعداد اتاق هایی که در کانکس وجود دارد درب هایی در دو طرف راهرو وجود دارد.

کانکس های اداری دو اتاقه با آبدارخانه و سرویس بهداشتی

طراحی این کانکس ها درست مثل کانکس های دو اتاقه است اما از نظر امکانات بهتر می باشند. زیرا به امکانات کانکس های اداری دو اتاقه سرویس بهداشتی و اتاقی برای آبدارخانه اضافه شده است. همین ویژگی باعث می شود از این کانکس ها بیشتر از دو اتاقه های معمولی استفاده شود.

کانکس های اداری سالنی با آبدارخانه و سرویس بهداشتی

طراحی این کانکس های اداری هم مانند کانکس های اداری سالنی است. پس یک سالن بزرگ داریم با تجهیزات مورد نیاز. اما برای رفاه بیشتر یک قسمت برای ساختن سرویس بهداشتی و همچنین اتاقی کوچک برای آبدارخانه اختصاص داده شده است. این امکانات استفاده از کانکس های اداری را راحت تر خواهد کرد.

نحوه خرید کانکس اداری به چه صورت است؟

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان کانکس اداری در تهران درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب کانکس اداری" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع کانکس اداری با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران، شهر تهران داشته باشید. این که فروشندگان در تهران چه نوعی کانکس اداری و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع کانکس اداری را در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول در شهر تهران انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره کانکس اداری