دسته بندی ها

صندلی اداری

فروشندگان و مجریان صندلی اداری

  • شرکت راش دکور تولید کننده انواع پارتیشن های اداری دوجداره و تک جداره و پارتیشن شیشه ای فریملس و همچنین مبلمان اداری با کیفیت و قیمت مناسب
    آدرس: میدان صادقیه
  • فروش واجرا وتعمیرات نگهداری انواع سایبان های اتوماتیک بازویی و انواع چترهای باغی ،کالسکه ای مناسب کافی شاپ هاو رستوران ها و منازل با تنوع رنگ و ابعاد ساخت نوع جدیدی از سقفهای متحرک اتوماتیک
    آدرس: شهرک صنعتی امیرکبیر
  • صنایع چوب ساج تولید کننده درب وپنجره چوبی سنتی اٌرٌسی شیشه رنگی،درب و منبرچوبی مساجدباهنر گره چینی وضمانت استحکام و دوام محصول بازدیدمحصولات وسفارش ازطریق فروشگاه اینترنتی
    آدرس: چراغچی53-خین عرب(طرحچی18)

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل صندلی اداری

صندلی اداری
یک صندلی اداری باید امکان حرکت مناسب مفاصل را فراهم کند و در طراحی و ساخت آن استاندارد ها ، نکات ایمنی و حفاظتی باید رعایت شود. در غیر این صورت باعث عوارضی از قبیل پا درد، کمر درد، ناراحتی های عضلانی و اختلال در سلامت جسمی می شود .
یک صندلی اداری باید از حالت بدن شما پشتیبانی کند و از آسیب به کمر و گردن و مچ دست در حین کار جلوگیری کند. صندلی اداری باید دارای پشتی مناسب، کم عرض، دارای انحنای مورد نیاز پشت کمر و قابل تنظیم باشد به طوری که بتوان آن را به جلو و عقب بالا و پایین تنظیم کرد .
برای داشتن یک صندلی اداری مناسب موارد زیر را باید مورد توجه قرار داد :
- نشیمنگاه صندلی: اگر برای مدت زیادی می نشینید باید صندلی را انتخاب کرد که نشیمنگاه آن تا اندازه زیادی با فرم نشیمنگاه شما همانگ باشد. اصطحکاک لازم را داشته باشد تا از سرخوردن روی آن جلوگیری شود .
- ارتفاع صندلی: ارتفاع نشیمنگاه یک صندلی اهمیت بسیار دارد. باید قابل تغییر و تنظیم باشد تا زانوها زاویه 90 درجه داشته باشند و موازی سطح زمین باشد تا پاها به راحتی روی زمین باشد. ارتفاع صندلی اداری نه باید خیلی بلند و نه خیلی کوتاه باشد .
- عمق صندلی: اگر عمق صندلی زیاد باشد برای نشیمنگاه آزار دهنده است و اگر عمق آن کم باشد به پشت و زانو فشار می آورد .
- دسته صندلی: باید بازوهای شما را پشتیبانی کند تا شانه در هنگام کار در وضعیت راحتی باشد. اگر پشت کامپیوتر به مدت زیادی در حال تایپ هستید این ویژگی مهمی میباشد .
- پشتی صندلی: باید از انحنای طبیعی ستون فقرات و پایین کمر حفاظت کند. سرشانه و ناحیه گردن را پشتیبانی کند و نباید انعطاف و حرکات شما را در حین کار محدود کند .
ویژگی های یک صندلی اداری مناسب :
- تنظیم پشتی صندلی و چگونگی قرار گرفتن مهره ها باید مناسب باشد .
- در قسمت میانی صندلی نباید گردش خون در پاها به خصوص زانوها دچار اختلال شود .
- آرنج ها باید به صورت 8 از شانه فاصله داشته باشند .
- باید تکیه گاه مطمئن و راحت برای بدن باشد .
- برای انجام وظایفتان مناسب باشد .
- گردش خون به سمت اعضای پایین تر بدن نباید قطع شود .
- تکیه گاهی برای ستون فقرات باشد .
- سطح صندلی اصطحکاک لازم را برای جلوگیری از سر خوردن را داشته باشد .
- رطوبت پذیر باشد .
تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون