دسته بندی ها

فروشندگان انواع مدل های کانکس کارگاهی

فروشندگان و مجریان در تهران

راهنمای خرید و انتخاب انواع مدل کانکس کارگاهی

کانکس ها یکی از انواع سازه های قابل حمل هستند که بسته به کاربری شان در اندازه های مختلف ساخته می شوند. کانکس ها انواع متفاوتی دارند مانند: کانکس های نگهبانی، اداری، فروشگاهی،اورژانسی، کارگاهی و...

همان طور که گفتیم کانکس ها قابل حمل هستند. پس به همین دلیل باید تا جایی که امکان پذیر است سبک باشند. همین ساختن کانکس ها از سازه های سبک باعث شده که دارای قیمت مناسب و به اصطلاح مقرون به صرفه باشند.

اگر تصمیم به استفاده از کانکس کارگاهی را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواع مختلف کانکس کارگاهی در شهر تهران کانکس کارگاهی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در تهران موجود هستند، با آن ها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید کانکس کارگاهی در تهران، استان تهران

کانکس های کارگاهی

کانکس های کارگاهی معمولا در پروژه های عمرانی و ساختمانی، معدنی و نفتی و کار های این چنینی مورد استفاده قرار می گیرند. برای استقرار کارگران، کارفرمایان و کلیه افرادی که در پروژه ها مشغول به کار هستند نیاز به ایجاد فضای مناسب داریم. استفاده از کانکس ها این امکان را برای اسکان فراهم می کند در عین حال که به هزینه اندکی هم نیاز است. خوبی دیگر استفاده از کانکس ها این است که می توان آن ها را علاوه بر یک پروژه در کار ها و پروژه های دیگر هم استفاده کرد و از آن هزینه اولیه نهایت استفاده را برد. کانکس های کارگاهی باید مقاومت بالایی داشته باشند زیرا کارگران ساعات زیادی را خصوصا در شب آن جا می گذرانند و باید در برابر باد و باران و موارد این چنینی حافظ جان آن ها باشند. کانکس ها یا تک سالنه هستند، یا چند اتاقه. امکان ساخت سرویس بهداشتی هم وجود دارد که این موارد بسته به سفارش مشتری لحاظ می شوند.

چون کانکس ها محل اسکان افراد هستند پس لازم است که امکانات خاص خود را داشته باشند.

سیستم های تهویه و گرمایشی و سرمایشی

تهویه که بسیار ضروی است و اگر وجود نداشته باشد فضای کانکس اصلا مناسب نخواهد بود. بسته به شرایط آب و هوایی که کانکس ها در آن جا مورد استفاده قرار می گیرند باید مجهز به سیستم های گرمایشی و سرمایشی مناسب باشند.

کپسول های آتش نشانی

در فضا های کارگاهی احتمال بروز آتش سوزی و حوادث این چنینی وجود دارد. پس داشتن کپسول های آتش نشانی بسیار ضروری است که از حادثه جلوگیری شود.

حمام و آب سرد و گرم

کارگران و افرادی که در کانکس مستقر می شوند قرار است که مدت زمان طولانی آن جا باشند. بنابراین تجهیزات مورد نیاز برای رعایت بهداشت فردی از الزامات مهم است. کانکس های کارگاهی باید حتما حمام داشته باشند و البته آب گرم که بتوان در شرایط آب و هوایی مختلف از آن ها استفاده کرد.

تخت خواب

مسلما فضای کانکس به گونه ای نخواهد بود که کسی بتواند روی زمین استراحت کند. پس ضروری است که چند تخت خواب به تعداد افراد مستقر در آن جا وجود داشته باشد برای آسایش و راحتی بیشتر کارگران.

سرویس بهداشتی

اگر در داخل کانکس سرویس بهداشتی باشد در این صورت راحتی کارگران بیشتر خواهد بود. ممکن است فضای کارگاهی سرویس بهداشتی داشته باشد ولی مجهز بودن کانکس شرایط را خیلی آسان تر خواهد کرد. و دیگر نیاز نیست برای استفاده از سرویس به خارج از کانکس رفت.

برق

کانکس ها هم مانند اتاق های خانه باید مجهز به سیم کشی و کلید و پریز مناسب باشند. سیم کشی تلفن هم برای کانکس هایی که قرار است مدت زمان زیادی میزبان افراد باشند نکته ای حائز اهمیت به شمار می آید.

نحوه خرید کانکس کارگاهی به چه صورت است؟

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان کانکس کارگاهی در تهران درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب کانکس کارگاهی " را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع کانکس کارگاهی با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران، شهر تهران داشته باشید. این که فروشندگان در تهران چه نوعی کانکس کارگاهی و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع کانکس کارگاهی را در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول در شهر تهران انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون