دسته بندی ها

پرده برقی | پرده شید برقی | موتور پرده برقی در اصفهان

جستجوی پرده برقی در شهر اصفهان نتیجه ای نداشت
جستجوی پرده برقی در همه استان ها (کل کشور)

راهنمای انتخاب و خرید انواع پرده برقی در شهر اصفهان و استان اصفهان

کنار زدن پرده ها دردسرهای زیادی دارد که گاهی تصمیم میگیریم اصلا به پرده دست نزنیم و قید استفاده از نور بیرون را می زنیم. برخی از این عیب‌ها عبارتند از نامرتب شدن چین های پرده، تغییر تزئینات پرده یا اینکه پرده به خوبی روی میل پرده حرکت نمی کند و سایر موارد مشابه. اما با استفاده از  پرده های برقی، پرده به راحتی با چین های مرتب بدون تغییر تزئینات پرده و تنها با فشردن یک دکمه جا به جا می شود و پرده به آسانی و بدون هیچ دردسری کنار می رود. 
پرده برقی، ظاهر یک پرده معمولی و ساده را دارد اما از طریق کنترل از راه دور جابه جا می شود. کنترل باز و بسته شدن پرده های برقی، توسط ریموت یا پنل کنترل که روی دیوار نصب می شود، انجام میگیرد. از طریق یک ریموت می توان یک پرده و یا چندین پرده را که در یک مکان هستند کنترل کرد.

اگر تصمیم خرید پرده برقی را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان اصفهان هستید، از بین انواع مختلف پرده در شهر اصفهان، پرده برقی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در اصفهان موجود هستند، با آن‌ها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون  مشاهده نموده‌اید.

خرید پرده برقی در شهر اصفهان، استان اصفهان

پرده های برقی به صورت عمودی و افقی باز و بسته می شوند. پرده هایی که به صورت عمودی باز و بسته می شوند در سمت بالای پرده جمع می‌شوند. پرده های افقی، همان پرده های چین داری است که در خانه اکثر ما وجود دارد، توسط موتوری که روی ریل نصب شده جا به جا می‌شوند و این باز و بسته شدن یا به صورت، کنار بازشو و یا به صورت از وسط باز شو انجام می‌شود. در پرده های کنار بازشو، یک موتور پرده روی ریل قرار می‌گیرد و پرده را با توجه به نیاز مشتری از چپ به راست یا برعکس جا به جا می‌کند. در پرده های برقی وسط بازشو، در هر طرف پرده یک موتور قرار می‌گیرد که هر موتور ریل جداگانه ایی دارد و پرده از وسط به دو طرف جا به جا می‌شود. 
ریل پرده‌های برقی سنسور خرابی دارند تا در صورت عدم اتصال برق، بعد از چند دقیقه امکان باز و بسته شدن پرده به صورت دستی امکان پذیر شود. معمولا ریل پرده های برقی دارای سنسور حرکتی است و وقتی با حرکت دست حرکتی به پرده داده می‌شود، سنسور حرکتی فعال شده و ادامه جابه‌جایی را انجام می‌دهد. وسایل اصلی پرده برقی شامل موتور پرده برقی، ریموت، پرده، ریل و تجهیزات جانبی می‌باشد.

استفاده از پرده‌های برقی ما را در انتخاب پرده محدود نمیکند و هر پرده ایی با سلیقه و نیاز مشتری قابل نصب است و تنها باید موتور مناسب انتخاب شود. موتور پرده برقی، بر اساس وزن پرده و نحوه باز و بسته شدن پرده انتخاب میشود، راه اندازی آن بسیار ساده است. پرده‌های برقی، قابلیت اتصال به سیستم هوشمند سازی را دارند و وقتی خانه ایی مجهز به سیستم هوشمند‌سازی است، امکانات بیشتری برای پرده‌های اتوماتیک برنامه ریزی می‌شود مثل سنسور حساس به نور، سنسور باد و تایمر. 
علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان در اصفهان درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب پرده برقی" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع رایج این محصول، با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان اصفهان، شهر اصفهان داشته باشید. این که فروشندگان در اصفهان چه نوع پرده را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید این محصول خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع پرده برقی را در بین فروشندگان شهرهای استان اصفهان با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در شهر اصفهان انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون