دسته بندی ها

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه دکوراسیون داخلی

ایده هایی برای استفاده از دیوارهای چوبی

undefined
Sakhtemoon
ایده هایی برای استفاده از دیوارهای چوبی

چوب جزو مصالحی است که بیشترین استفاده را در بسیاری از صنایع دارد. همچنین چوب جزو مصالح اصلی در طراحی داخلی منازل محسوب می شود. با وجود اینکه استفاده از اسباب و وسایل چوبی در منازل بسیار متداول است، اما معمولا با دیدن یک دیوار چوبی در خانه غافلگیر می شویم. استفاده از دیوار چوبی در خانه ظاهر دراماتیکی به فضای داخلی می دهد و حال و هوای خانه را تغییر می دهد. در ادامه ایده هایی برای استفاده از دیوارهای چوبی در منازل ارائه شده است.


استفاده دیوار چوبی در اتاق کودکان

استفاده از یک دیوار چوبی در اتاق کودکان، حال و هوای خوبی به محیط می دهد. در نتیجه مادر و کودک احساس آرامش و راحتی بیشتری خواهند داشت.

استفاده از دیوار چوبی در اتاق خواب

استفاده از دیوار چوبی به عنوان دیوار پشت تخت ایده بسیار خوبی است که ظاهر دلچسب و آرامبخشی به اتاق می بخشد.

دیوار چوبی سه بعدی

با توجه به اینکه مصالح چوبی را به راحتی می توان حالت داد، طرح های دیوار چوبی سه بعدی متنوع و زیبایی را می توان ارائه کرد (بخصوص اگرطرح مورد نظر در کل دیوار اجرا گردد).

قاب چوبی با طرح کوهستان

استفاده از قاب های چوبی با طرح کوهستان برای تزیین دیوارها ایده بسیار خوبی است. اگر پشت آن از نورپردازی استفاده شود، نتیجه بهتری خواهد داشت.

استفاده از نوارهای چوبی بر روی دیوار

اگر به دنبال دکوراسیون چوبی جالب برای منزلتان هستید، استفاده از نوارهای چوبی بر روی دیوار ایده بسیار خوبی خواهد بود. این استایل برای هر گونه فضای داخلی مناسب است. در عکس های پیش رو، از این طرح در اتاق کودک و یک اتاق ناهارخوری استفاده شده است.

استفاده از دیوار چوبی در اتاق نشیمن

استفاده از دیوار چوبی در اتاق نشیمن جلوه زیبایی به آن می بخشد.

ارسال دیدگاه یا سوال در مورد این مطلب
 
 
 امتیاز ۱ز ۰ آراء