دسته بندی ها

پارتیشن تک جداره

فروشندگان و مجریان پارتیشن تک جداره

  • شرکت راش دکور تولید کننده انواع پارتیشن های اداری دوجداره و تک جداره و پارتیشن شیشه ای فریملس و همچنین مبلمان اداری با کیفیت و قیمت مناسب
    آدرس: میدان صادقیه
  • مجموعه آدلی آمود بر این باور است که بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در حوزه دکوراسیون های کلاسیک و مدرن و تهیه بی واسطه متریال مورد نیاز ساختمان فراهم نمایدساختمان ارائه می کند.
    آدرس: غرب تهران
  • طراحی و تولید درب و پنجره های upvc ، آلومینیوم اختصاصی ترمال بریک ، نان ترمال، لیفت اسلاید و نمای کرتین وال و فریم لس تولید توریهای رولینگ و پلیسه ای و تولید شیشه های دو جداره ، سه جداره
    آدرس: چهارراه بهشتی (منصور)

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره
پارتیشن تک جداره برای جدا نمودن قسمت های مختلف در فضاهای اداری برای ارتقا بخشیدن به عملکرد پرسنل در یک مجموعه مورد استفاده قرار می گیرد .
شیشه هایی که در پارتیشن تک جداره استفاده می شود معمولا به ضخامت 6 میلیمتر است و این شیشه ها یا به صورت ساده، تمام سندبلاست یا سندبلاست راه راه میباشد. در پارتیشن های تک جداره آلومینیوم دربها با فریم مخصوصی ساخته می شود تا بتوان تجهزات قفل و یراق آلات در آن ایجاد کرد. شیشه هایی که در پارتیشن های تک جداره آلومینیوم دار استفاده می شود با ضخامت 4 میلیمتر و به صورت ساده یا تمام سند بلاست یا سندبلاست راه راه می باشد. بر روی شیشه پارتیشن تک جداره می توان لوگوی شرکت را به صورت سندبلاست بر روی شیشه اجرا نمود .
در شرکت ها و اداره ها زمانی که میزان نور محیط برای شما مهم است می توانید از پارتیشن های تک جداره شیشه ای استفاده کنید، که بهترین و بیشترین نور متعلق به پارتیشن تک جداره شیشه ای میباشد و باعث طراوت و شادابی بیشتر در محیط می شود. پارتیشن های تک جداره شیشه ای را می توان در طرح های مختلف مطابق با سلیقه و نیاز خود تهیه نمایید این پارتیشن ها از شیشه های مات و براق استفاده می شوند .
تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون