دسته بندی ها

پارتیشن تک جداره

فروشندگان و مجریان پارتیشن تک جداره

  • تولید کننده و وارد کننده درب ،کابینت، پارتیشن دو جداره و دکوراسیون داخلی با در اختیار داشتن پیشرفته ترین دستگاه های بروز دنیا در جهت تولید محصولات
    آدرس: چهارراه پاسداران
  • شرکت پارتیشن پرچین بزرگترین کارخانه تولید پارتیشن اداری دوجداره و تکجداره تلفن دفتر فروش ۰۲۱۲۲۹۱۴۱۰۳ و ۰۲۱۲۲۹۱۴۱۰۴ تلفن کارخانه ۰۲۱۴۴۸۷۰۴۱۳ و ۰۲۱۴۴۸۷۳۷۱۷ و واتساپ ۰۹۱۲۱۰۵۰۴۳۰
    آدرس: میرداماد . خیابان کوشا
  • بازسازی و به سازی ساختمان و دکوراسیون داخلی و تولید کننده انواع محصولات چوب و فروشنده و مجری انواع سقف های کاذب
    آدرس: بلوار معلم

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره
پارتیشن تک جداره برای جدا نمودن قسمت های مختلف در فضاهای اداری برای ارتقا بخشیدن به عملکرد پرسنل در یک مجموعه مورد استفاده قرار می گیرد .
شیشه هایی که در پارتیشن تک جداره استفاده می شود معمولا به ضخامت 6 میلیمتر است و این شیشه ها یا به صورت ساده، تمام سندبلاست یا سندبلاست راه راه میباشد. در پارتیشن های تک جداره آلومینیوم دربها با فریم مخصوصی ساخته می شود تا بتوان تجهزات قفل و یراق آلات در آن ایجاد کرد. شیشه هایی که در پارتیشن های تک جداره آلومینیوم دار استفاده می شود با ضخامت 4 میلیمتر و به صورت ساده یا تمام سند بلاست یا سندبلاست راه راه می باشد. بر روی شیشه پارتیشن تک جداره می توان لوگوی شرکت را به صورت سندبلاست بر روی شیشه اجرا نمود .
در شرکت ها و اداره ها زمانی که میزان نور محیط برای شما مهم است می توانید از پارتیشن های تک جداره شیشه ای استفاده کنید، که بهترین و بیشترین نور متعلق به پارتیشن تک جداره شیشه ای میباشد و باعث طراوت و شادابی بیشتر در محیط می شود. پارتیشن های تک جداره شیشه ای را می توان در طرح های مختلف مطابق با سلیقه و نیاز خود تهیه نمایید این پارتیشن ها از شیشه های مات و براق استفاده می شوند .
تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون