دسته بندی ها

کفسابی و نماشویی ساختمان

فروشندگان و مجریان کفسابی و نماشویی ساختمان در استان تهران

 • اجراى تمامى امور در ارتفاع به وسيله طناب و بدون نياز به داربست با متد نوين و جديد راپل (rope access)
  آدرس: صادقيه
 • کفسابی وسنگسابی نو آوران پایتحت باکیفیت عالی
  آدرس: پونک
 • پیچ رولپلاک, شستشوی نما و نما شویی
  آدرس: خیابان جیهون
 • مجری خدمات ساختمانی شامل شستشوی نما،پیچ و رولپلاک،رنگ امیزی، رفع شوره و سیمان روی نما با مواد خارجی،نصب بنر ،همچنین انجام انواع کار در ارتفاع با طناب و بدون داربست و بیمه حوادث، ونیز کفسابی
  آدرس: دلاوران

راهنمای انتخاب انواع روش های کفسابی و نماشویی

کفسابی و نماشویی از مهم ترین خدماتی است که باید برای زیبایی و طول عمر ساختمان ها به آن ها توجه کرد. وجود آلودگی ها روی نما از زیبایی ان می کاهد. کفپوش ها و سنگ های ساختمانی باید هر از چند گاهی صیقل داده شوند و عاری از هرگونه آلودگی شوند تا زیبایی خود را نشان دهند. خدمات نماشویی و کفسابی ساختمان ها جهت رسیدن به این اهداف انجام می شوند.

اهمیت کفسابی و نماشویی

کفسابی و نماشویی در همه شهر های کشور اهمیت دارد اما برای شهر های صنعتی که در معرض شدید آلودگی های هوا قرار دارند این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می کند. هوای آلوده تاثیرش را روی ساختمان ها هم بر جای می گذارد و ظاهری زننده برای آن ها می سازد. در شهری مثل تهران و شهر های بزرگ دانستن شیوه های مختلف کفسابی و نماشویی اهمیت فراوانی دارد. اگر چه روش ها متفاوت است ولی در نهایت هدف این است که با از بین بردن آلودگی چه در نمای ساختمان و چه کف آن، هم بر زیبایی ساختمان بیفزاییم و هم بر طول عمر، چرا که آلودگی ها پس از مدتی موجب آسیب زدن به نما و کف ساختمان خواهند شد.

اگر تصمیم به استفاده از خدمات کفسابی و نماشویی را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواع مختلف خدمات کفسابی و نماشویی، خدمات کفسابی و نماشویی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان ارایه دهنده این خدمات در استان تهران موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این خدمات را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید خدمات کفسابی و نماشویی استان تهران

روش های مختلف کفسابی و نماشویی ساختمان ها

برای شستن نمای ساختمان راه های مختلفی وجود دارد. معمولا در گذشته برای ایجاد دسترسی به نمای ساختمان جهت شست و شو از داربست های فلزی استفاده می شد که برای این کار نیاز بود هم زمان زیادی گذاشته شود و هم هزینه بیشتری صرف شود. اما امروزه با کمک طناب افراد به نمای ساختمان دسترسی پیدا می کنند و عمل نماشویی را انجام می دهند. پس یکی از روش های نماشویی با استفاده از طناب می باشد. خوبی این روش این است که هم مقرون به صرفه است و هم ایمنی بالایی دارد. علاوه بر این که دسترسی به همه قسمت های ساختمان هم امکان پذیر است. اگر طناب در دسترس نباشد می توانید این کار را با کمک بالابر های صنعتی انجام دهید. ولی پیشنهاد می شود از بالابر فقط برای برج های خیلی بلند استفاده کنید تا توجیه اقتصادی داشته باشد. شستن نما با واتر جت یکی دیگر از روش های مورد استفاده است که در این روش از ماشین های شست و شوی سه فاز استفاده می شود و نما را با کمک فشار آب تمیز کاری می کنند. در شست و شو به روش واتر سند بلاست از ماده ای به نام سیلیس استفاده می شود که باید با کمک آب و فشار دستگاه واترجت به سطح مورد نظر پاشیده شود. یک نوع دیگر از نماشویی هم با استفاده از ابر و مواد شوینده انجام می شود که در نوبت اول مواد مورد نظر به سطح اعمال شده و پس از تمیز کاری از روی سطح پاک می شوند.

کفسابی چگونه انجام می شود؟

به طور کلی هدف از کفسابی لایه برداری از سنگ ها است به طوری که صیقلی و براق شوند. امروزه دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته جای ابزار دستی برای این کار را گرفته اند. برای انجام درست کفسابی باید این کار را به طور دقیق انجام داد. به این صورت که ابتدا در مرحله اول ناهمواری های کفپوش را برطرف می کنیم و در مرحله بعدی به سراغ خط و خش های کوچک می رویم.

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان خدمات کفسابی و نماشویی درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب خدمات کفسابی و نماشویی" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع خدمات کفسابی و نماشویی با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران داشته باشید. این که فروشندگان در استان تهران چه نوعی خدمات کفسابی و نماشویی و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع خدمات کفسابی و نماشویی را در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این خدمات انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره کفسابی و نماشویی