دسته بندی ها

کفسابی و نماشویی ساختمان

فروشندگان و مجریان کفسابی و نماشویی ساختمان در تبریز

  • کفپوش بیمارستانی کفپوش اپوکسی و پلی یورتان کف سازی
    آدرس:

راهنمای انتخاب انواع روش های کفسابی و نماشویی

با نگاهی به ساختمان های یک خیابان متوجه خواهید شد که نما های آجری و سیمانی قدیمی این روز ها کاربرد چندانی ندارند. نما به عنوان یکی از عوامل تاثیر گذار بر زیبایی ساختمان ها بیشتر از قبل مورد توجه طراحان و ساختمان ساز ها قرار دارد. نما های سنگی یکی از انواع نما های پر کاربرد هستند. اما نمای سنگ وقتی زیبا خواهد بود که پاکیزه و عاری از آلودگی ها باشد. آلودگی هوا رفته رفته بر نمای ساختمان تاثیر خودش را می گذارد و زیبایی آن را از بین خواهد برد. پس نیاز است که هر چند وقت یک بار نما تمیز کاری شود. خدماتی که در زمینه نماشویی ارایه می شود این مشکل را برای ما حل کرده است. منظور از نماشویی انجام فعالیت هایی است که نمای ساختمان را از گرد و غبار پاک می کند و آلودگی ها را از بین می برد.

اما نه فقط نمای ساختمان ها بلکه کف ساختمان هم گاه به وسیله سنگ ها و کفپوش های زیبا و دارای رنگ روشن پوشیده می شود. این کفپوش ها هم اگر مرتب تمیز نشوند پس از مدتی زیبا نخواهند بود و کثیفی آن ها توجه هر کسی که به ساختمان وارد شود را به خود جلب می کند. پس کفسابی هم مانند نماشویی اهمیت زیادی دارد و باید به آن توجه ویژه داشته باشیم.

اگر تصمیم به استفاده از خدمات کفسابی و نماشویی را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان آذربایجان شرقی هستید، از بین انواع مختلف خدمات کفسابی و نماشویی در شهر تبریز خدمات کفسابی و نماشویی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان ارایه دهنده این خدمات در تبریز موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این خدمات را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید خدمات کفسابی و نماشویی در تبریز، استان آذربایجان شرقی

انواع نماشویی ساختمان ها

نماشویی با کمک طناب

در گذشته باید از داربست استفاده می شد تا شخص بتواند به نمای ساختمان مسلط باشد و این کار را انجام دهد. اما امروزه شست و شو با طناب یکی از روش های جایگزین است که مسلما به هزینه بسیار کمتری هم نسبت به نصب داربست احتیاج دارد. علاوه بر این که دردسر کمتری هم دارد. در این شیوه شخص با کمک طناب و ابزار و تجهیزات مدرن و به روز عمل نماشویی ساختمان را انجام می دهد.

نماشویی به کمک بالابر

اگر امکان استفاده از طناب و یا نصب داربست وجود نداشته باشد، در این صورت می توان به کمک بالابر های صنعتی عمل نماشویی را انجام داد. اما مشکلی که در زمینه استفاده از بالابر های صنعتی وجود دارد هزینه زیاد استفاده از آن ها است که مقرون به صرفه نیست.

نماشویی با واتر جت

واتر جت ها با استفاده از آب با فشار زیاد برای شست و شوی نمای ساختمان ها به کار می روند. این روش خیلی متداول است و بیشتر از سایر روش ها مورد استفاده قرار می گیرد.

نماشویی با روش واتر سند بلاست

در این روش ماده مصرفی سیلیس را با کمک آب و فشار دستگاه به سطح می پاشند. اسفاده از این روش تخصصی است و مهارت خاص خودش را نیاز دارد.

نماشویی با ابر و مواد شوینده

برای نما های کامپوزیتی، سنگ و شیشه می توانید از این روش استفاده کنید. که مواد شوینده با کمک اسفنج های مخصوص بر سطح اعمال می شوند و با کمک تی و دستمال های نانو الیاف از سطح برداشته و در نتیجه سطح تمیز می شود.

کفسابی به طور کلی در دو مرحله انجام می گیرد:

مرحله زیرسازی و پرداخت

در مرحله زیر سازی ابتدا آلودگی هایی که روی کفپوش وجود دارد باید از سطح برداشته شود. و در مرحله پرداخت همه ی خط و خش ها را باید طوری برداریم که سطحی صاف و صیقلی در نهایت داشته باشیم. خوبی کفسابی این است که علاوه بر این که کفپوش را زیبا می کند باعث می شود طول عمر آن هم بیشتر شود.

نحوه خرید خدمات کفسابی و نماشویی به چه صورت است؟

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان خدمات کفسابی و نماشویی در تبریز درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب خدمات کفسابی و نماشویی " را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع خدمات کفسابی و نماشویی با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز داشته باشید. این که فروشندگان در تبریز چه نوعی خدمات کفسابی و نماشویی و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع خدمات کفسابی و نماشویی را در بین فروشندگان شهرهای استان آذربایجان شرقی با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این خدمات در شهر تبریز انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره کفسابی و نماشویی