دسته بندی ها

قیمت و فروشندگان انواع جک بازویی در شهر شیراز، استان فارس

فروشندگان و مجریان جک بازویی درب در شیراز

  • فروش عمده دوربین مداربسته اعلام سرقت جی ام کا و جک های بازویی و ریلی
    آدرس: ملاصدرا
  • مرکز فروش نصب و تعمید انواع درب های کرکره ای بازویی ریلی و...بابهترین کیفیت ونازلترین قیمت در شیراز امنیت و آرامش را از ما بخواهید
    آدرس: خیابان انقلاب

راهنمای انتخاب و بررسی انواع جک بازویی در شهر شیراز، استان فارس

جک بازویی دستگاهی است اتوماتیک، که با نصب شدن روی درب‌های لولایی، امکان باز و بسته کردن درب، به وسیله ریموت را فراهم می‌کند. با کمک این وسیله، به راحتی می‌توان درب‌های لولایی را به اتوماتیک تبدیل کرد و از این راه تردد را آسان نمود. جک‌های بازویی یا سیستم مکانیکی دارند و یا هیدرولیکی. البته جک‌های پنوماتیک هم دسته دیگری هستند که امروزه دیگر بسیار کم مورد استفاده قرار می‌گیرند. معمولا برای درب‌های سبک، که تعداد دفعات باز و بسته شدن آن‌ها کم است، از جک‌های بازویی با سیستم مکانیکی و برای درب‌های سنگین با تردد زیاد، از جک‌های بازویی هیدرولیکی استفاده می‌شود. جک‌های الکترو مکانیکی قیمت ارزان‌تری نسبت به نوع هیدرولیکی داشته و به سرویس کم‌تری در سال نیاز دارند، اما در عوض استهلاک آن‌ها بیش‌تر است. جک‌های هیدرولیکی به دلیل کار کردن با روغن، مزیت منحصر به فردی دارند و آن عملکرد بهتر در مناطق سردسیر است. 
اگر تصمیم خرید جک بازویی را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان فارس هستید، از بین انواع مختلف این محصول در شهر شیراز جک بازویی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در شیراز موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

خرید جک بازویی در شهر شیراز، استان فارس


پیش از هرچیز، نکته‌ای که باید به آن توجه کنید، وزن هر لنگه درب است. اگر وزن هر لنگه درب تا 500 کیلوگرم باشد از جک‌های الکترومکانیکی می‌توانید استفاده کنید که مقرون به صرفه هم می‌باشند، اما برای درب‌هایی با وزن بالاتر، باید حتما از جک‌های هیدرولیکی استفاده کرد. علاوه بر وزن، عرض درب هم بر انتخاب جک تاثیرگذار است. برای درب‌هایی با عرض زیادتر از حد معمول (1.8 متر)، باید از جک‌هایی با قدرت بیش‌تر استفاده نمایید. جک‌های مکانیکی، برای ساختمان‌هایی با تعداد واحد 20 تا 30 مناسب می‌باشند، اما برای برج‌های مسکونی و یا ساختمان‌های اداری پر تردد با واحدهای زیاد، بهتر است به سراغ جک‌های هیدرولیکی بروید. در بازار علاوه بر جک‌های ساخت کشورهای اروپایی، برندهای ایرانی هم صاحب نام بوده که عملکرد خوبی هم داشته‌اند. بسته به بودجه‌ای که برای آن تخصیص داده‌اید، می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید.
علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان جک بازویی در شیراز درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب جک بازویی " را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان فارس، شهر شیراز داشته باشید. این که فروشندگان این محصول در شیراز چه نوعی جک بازویی و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع جک بازویی را در بین فروشندگان شهرهای استان فارس با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در شهر شیراز انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره جک بازویی