دسته بندی ها

کفپوش اپوکسی- کف سازی اپوکسی در تبریز

جستجوی کف سازی اپوکسی در تبریز نتیجه ای نداشت
جستجوی کف سازی اپوکسی در همه استان ها (کل کشور)

راهنمای خرید و نصب کفسازی اپوکسی در تبریز

کفپوش اپوکسی از ماده‌ی پلیمری ساخته می‌شود که مقاومت بسیار بالایی دارد. یعنی در مقابل سایش، انواع مواد شیمیایی، ضربه، حلال‌ها و هر عامل آسیب زننده‌ی دیگری بسیار آسیب ناپذیر است. این کفپوش یکدست است و درز و برش ندارد. معمولا روی سطوح بتونی کار می‌شود، اما برای اجرا روی موزائیک و سرامیک هم مناسب است. آن‌ها معمولا در ضخامت‌های یک تا شش میلی متری نصب می‌شوند. این کفپوش‌ها جرم نمی‌گیرند، طول عمر بالایی دارند، سرعت عملیات نصب آن‌ها بسیار بالاست، به راحتی تمیز می‌شوند، یکپارچه هستند، ترک نمی‌خورند، کنده نمی‌شوند، سبک هستند، ضد الکتریسیته ساکن‌اند، سابیده نمی‌شوند، تنوع رنگ و مدل آن‌ها بسیار بالاست و بالاخره اینکه نوع ضد باکتری آ‌ن‌ها هم موجود است. به دلیل ویژگی‌هایی که برشمردیم، کفسازی اپوکسی برای بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها، بانک‌ها، انبار مواد غذایی، مکان‌های ورزشی، کارخانجات، مطب پزشکان، مهدکودک‌ها، زمین بازی کودکان و حتی برای لابی آپارتمان‌ها، ویلاها و منازل هم مناسبند. خلاصه اینکه کفسازی اپوکسی برای هر مکانی قابل استفاده و بهینه است. 
اگر تصمیم به خرید کفپوش اپوکسی یا کفسازی اپوکسی را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان آذربایجان شرقی هستید، از بین انواع مختلف کفپوش اپوکسی در شهر تبریز کفپوش با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در تبریز موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده کفپوش اپوکسی را در وبسایت ساختمون دات کام مشاهده نموده‌اید.

خرید انواع کفپوش اپوکسی در تبریز، استان آذربایجان شرقی

درست است که نصب کفپوش‌های اپوکسی بسیار راحت و سریع است. اما یکسری نکات مهمی هنگام نصب باید رعایت شود، مثل اینکه سطحی که می‌خواهید روی آن کفسازی اپوکسی انجام دهید، بایدکاملا تمیز و خشک باشد و اصلا روغن و آب و گرد و خاک نداشته باشد. نکته دوم انتخاب ضخامت متناسب با کاربری محل است. محل، بار مکانیکی که باید تحمل شود و شرایط خاص محیط، در انتخاب نوع کفپوش و ضخامت آن اثر می‌گذارد. مثلا برای بیمارستان‌ها حتما نوع ضدباکتریایی باید استفاده شود. یا اینکه ضخامت کفپوش‌های محیط های صنعتی معمولا بیشتر از مراکز بیمارستانی و یا عمومی‌تر است. جایی هم که ماشین‌های سنگین تردد می‌کنند بالاترین ضخامت را در نظر می‌گیرند. در آخر اینکه، طراحی داخلی بسیار فاکتور مهمی در انتخاب رنگ و بافت کفپوش اپوکسی است. 
لذا حتما برای سفارش و نصب کفپوش از متخصصین و طراحان حاذق کمک بگیرید. علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان کفپوش اپوکسی در تبریز درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم " راهنمای انتخاب کفپوش اپوکسی- کف سازی اپوکسی " را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع کفپوش اپوکسی با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز داشته باشید. این که فروشندگان کفپوش اپوکسی (کفسازی اپوکسی) در تبریز چه نوع کفپوشی و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید این مدل کفپوش خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع کفپوش اپوکسی را در بین فروشندگان شهرهای استان آذربایجان شرقی با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع کفپوش اپوکسی در شهر تبریز انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره کف سازی اپوکسی