دسته بندی ها

ورق گالوانیزه

ویدئو محصول

توضیحات

برشکاری و فرم دهی انواع ورق گالوانیزه
ورق گالوانیزه مصارف بسیاری در صنعت و ساختمان دارد و قیمت ورق گالوانیزه ، با ضخامت های مختلف و عرض متداول رول های گالوانیزه ، که ۱۲۵۰ و ۱۰۰۰ میلیمتر است برای خریداران از اهمیت ویژه ای برخوردار است . لذا به عنوان صاحب بار گالوانیزه از مبادی و کارخانجات معتبر و بعنوان تاجر دست اول در پر مصرف ترین ضخامت های ورق گالوانیزه سعی در ارائه بهترین خدمات در فروش کویل خام گالوانیزه و یا برشکاری و فرم دهی و خم کاری ورق های فولادی گالوانیزه داریم .
قیمت روز ورق گالوانیزه ، بدلیل مصرف بالای این گونه ورقها برای خریداران محترم قابل توجه می باشد. به جهت آگاهی خریدارن محترم در شرکت کبیر ، لیست قیمت مرکز فروش ورق گالوانیزه در تهران ، با انواع خدمات، خمکاری ورق گالوانیزه و برشکاری شیت - صاف و فرم دهی ورق گالوانیزه ، طبق سفارشات مشتریان قابل تولید و ملاحظه مشتریان می باشد ، البته قیمت عمده فروشی و خرده فروشی ورق گالوانیزه بسیار متفاوت است .
این شرکت با دستگاه های خط نورد سرد تمام اتوماتیک فرمینگ بروز ورق گالوانیزه آماده پذیرش انواع سفارشات است ، در انتهای صفحه نرم افزار محاسبه آنلاین وزن و قیمت ورق گالوانیزه قرارداده شده است . لازم بذکر است ازلیست های ذیل میتوانید بهترین ورق گالوانیزه بصورت رول یا شیت صاف و یا برای پانل دیوار و سقف شیبدار​ را انتخاب نمایید . لیست قیمت ورق گالوانیزه درجه یک را در این صفحه ملاحظه فرمایید.
ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای